Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem akar bekapcsolni a számító...

Nem akar bekapcsolni a számítógépem?

Figyelt kérdés

Jelenleg a tesom gépéről vagyok.

Az lenne a problémám hogy voltunk nyaralni több mint 1 hétig és mikor haza jöttem bekapcsoltam a gépet kb. 1-2 percig ment aztán befagyott .

Mikor újra indítottam már befagyott az asztal behozása után.

Utána kapcsolnám be a gép zug de a monitoron csak a narancssárga ledlámpa ég és ennyi.

Ha ki húzom a monitor kábelét akkor bekapcsol a monitor és ki írja hogy : No signal

Most meg mikor már kapcsolnám be elkezd zugni (ahogy szokott) majd leáll kb 3 mp-re aztán megint csak zug a gép és a monitoron meg semmi és a bekapcsoló gombján se ég már a kék lámpája .

Tavaly is ugyan ezt csinálta mikor nyaraltunk1hétig de akkor levittük a szervizbe és ott hamar megcsinálták de csak annyit mondtak hogy valami érintkezési hiba meg hogy poros volt .

Tudja valaki mit kéne csinálni,hogy működjön? ?


2010. jún. 14. 19:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ez még nem is drága, de pl. egy külső vinyó (a legolcsóbb) 20 ezer körül van.

[link]

A tápod ennyi:

[link]

Nincs olcsó alkatrész, már ha nem kínai gagyit raknak bele.

2010. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
123 ezer volt a géped? Hááát... az én kis 60 ezres gépem majdnem ugyanennyit tud, az igaz, hogy Intel 945GCLF-2 alaplapom Intel Atom 330 Dual Core procival (nem notbook, kicsi asztali). Persze integrált Intel a VGA és a hangkártya, de minden megy rajta (egyszerűbb játékok is). Egy éve hibátlanul fut. Ezeket a Qwerty rakja össze és adja el, szervíze is van. Minden egy helyen. Nem ismerem azt a céget, aki neked eladta a gépet, de ezek után nem is akarom ismerni őket.
2010. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

elvittük a szervízbe :)



megtaláltam a papírját amin 3 év garancia van az alaplapon meg a vidikarin is szóval ha azok a xarok akkor ingyen megcsinálják

azt mondták 2-3 nap

2010. jún. 15. 18:07
 24/29 A kérdező kommentje:
100 ezer ért is megtudtuk volna venni de anyám máshonnan akarta venni ahol drágább én meg mit bánom ő pénze :D
2010. jún. 15. 18:08
 25/29 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt a baj.
2010. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

okés :)

direkt 1 picit megkarcoltam az alaplapon az ASUS feliratot hogy ha kicserélnék oszt nekem meg csak annyit mondanak hogy Jaj poros volt :) mert jövő ilyenre már lejárna a jótálás oszt ők meg megusznák akkor 1 használt másik alaplappal mert hogy 1 évente elromlik mert nem megy 1 hétig...

2010. jún. 15. 19:26
 27/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igazad lehet, ezek tavaly kicserélték valami kínai (tajvani) gagyira az eredetit. Sajnos átvágtak.
2010. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
noh holnap elmegyünk már érte mert ma délben szóltak hogy mehetünk érte de déltől este 5 ig nem volt szabad időm a banket miat :D
2010. jún. 17. 21:16
 29/29 A kérdező kommentje:

megjavítoták ingyen :)


azt mondták ne piszkáljam a gép bioszát pedig ahoz tuti 1x se nyultam


meg valami proceszorórajel elvolt állítva



az mit akar jelenteni? :D

2010. jún. 18. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!