Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem akar bekapcsolni a számító...

Nem akar bekapcsolni a számítógépem?

Figyelt kérdés

Jelenleg a tesom gépéről vagyok.

Az lenne a problémám hogy voltunk nyaralni több mint 1 hétig és mikor haza jöttem bekapcsoltam a gépet kb. 1-2 percig ment aztán befagyott .

Mikor újra indítottam már befagyott az asztal behozása után.

Utána kapcsolnám be a gép zug de a monitoron csak a narancssárga ledlámpa ég és ennyi.

Ha ki húzom a monitor kábelét akkor bekapcsol a monitor és ki írja hogy : No signal

Most meg mikor már kapcsolnám be elkezd zugni (ahogy szokott) majd leáll kb 3 mp-re aztán megint csak zug a gép és a monitoron meg semmi és a bekapcsoló gombján se ég már a kék lámpája .

Tavaly is ugyan ezt csinálta mikor nyaraltunk1hétig de akkor levittük a szervizbe és ott hamar megcsinálták de csak annyit mondtak hogy valami érintkezési hiba meg hogy poros volt .

Tudja valaki mit kéne csinálni,hogy működjön? ?


2010. jún. 14. 19:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem volt pénzem, részletre vettem a QWERTY-nél (60 ezer volt), nem éppen hiper-szuper gép, de megbízhatóan működik. Most már van ilyenből kétszer olyan erős is. (XP telepitőm volt itthon). Lehet, hogy az a baj a tieddel, hogy gagyi alkatrészekből rakták össze. Van még rá garancia?
2010. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"A gari épp lejárt. Bwin-en 1.1-nél nem lenne magasabb oddsa a Mercury/Codegen tápegységnek..."


ezt nem egészen értem


nem vagyok valami nagy járatos a gépek szerelésében :)

2010. jún. 14. 20:03
 13/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen tápnak látszik, ki kellene cserélni. Vidd el a szervízbe. (Először van kép, aztán már semmi). És ne hagyd magad lerázni, ha kész, kapcsolják be és látnod kell, normálisan működik-e?
2010. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

oké :)


és attól nem lehet jó hogy ha szét szedném a gép belsejét és össze rakom újra??

2010. jún. 14. 20:11
 15/29 anonim ***** válasza:
Ha értesz hozzá, csak akkor szedd szét, egyébként portalanítani soha nem árt, bár ebben a helyzetben ez már aligha használ.
2010. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
kb 2 hete portalanitottam
2010. jún. 14. 20:35
 17/29 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe, cseréljenek benne tápot és kész. Nekem azért furcsa, hogy egy ilyen gép hogy mehet gallyra ennyi idő után?
2010. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
nekem az a fura hogy pont megint 1 hét kihagyás után szarik be
2010. jún. 14. 20:40
 19/29 anonim ***** válasza:

Ha alaplap, annak ennyi az ára:

[link]

Lehet, hogy újnak adtak el használt alkatrészekből összerakott gépet. Volt a kezemben másfél éves gép, abban is 7(!!) éves vinyó volt, úgy rakták össze.

2010. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
120 360 ft ba került összesen a gép hát kitágult a szemem az alaplap árán nem is tudtam hogy ilyen drágák :O
2010. jún. 14. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!