Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lesz akkor az Nvidia...

Hogyan lesz akkor az Nvidia Volta megjelenése? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nyáron jön az új NV Volta széria. Ki fog jönni a gtx 2080, és mennyivel utána jön majd a gtx 2080ti? Mert új gépet fogok összerakni és ha lesz jobb akkor nyilván várnék rá . De ha a Ti csak kB 1 év vagy 10 hónap után jönne ki a sima 2080 után , akkor nyilván nem fogok rá várni . De annak sztem a cég részéről nem lenne sok értelme , ha hamar jönne a simára a ti. Ti, hogy látjátok , gondoljátok ?

2018. febr. 25. 15:35
 1/5 MGéza ***** válasza:
Ha jobb... Nyilván jobb lesz, az eddigi gyakorlat azt mutatja, hogy az előző genhez képest egyet lépnek előre erőben, így például (nagyjából)1060=970, 1070=980ti, de nem tudhatjuk, mivel még tesztdarab sem jutott sehová, mivel nincs kész így infó sincs róla, így hót fölösleges ezen agyalni most. A legtöbbször a ti változat később szokott megjelenni.
2018. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen én is így tudom kb egy évvel a "sima" után.

Írhattok még többet !

2018. febr. 25. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A GTX 1080 2016 2. negyedévben jelent meg, a GTX 1080 Ti pedig 2017 első negyedévében, szóval nagyjából valóban 1 év különbséggel fog érkezni várhatóan a 2080 Ti is a simához képest. Feltéve, hogy lesz egyáltalán.
2018. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
a titan v -kártya a volta architektúrát használja.már ebben a hónapban várhatók újabb kártyákkal kapcsolatos bejelentések,szóval nem kell sokat várni.
2018. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Japp, már nagyon kéne az a gtx2070...
2018. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!