Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Törölt fájlok visszaállítása?

Törölt fájlok visszaállítása?

Figyelt kérdés

A Windows egy ssd-ről fut, a fájlok amiket töröltem pedig egy HDD-n voltak. A hdd már sajna nincs meg de ha töröltem akkor nem kerül az ssd lomtárjába? Ha kiürítettem is rajta kell hogy legyen, vagy mindenképp szükségem van az anno adatokat tárolt hddre?


Köszönöm a segítséget.



#HDD #SSD #törölt fájl visszaállítás
2018. febr. 4. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha adatokat a hddről törölted akkor az kell és azon kell lefuttatni a adat visszaálitó programot.

Várjál.

Ha csak törlöd akkot legelöször a lomtárba kerül(del).

Ha shift+del nyomsz akkor "végleg törli" és azt lehet az adat visszaállítóval visszaállítani.

Máshogy nem fog működni.

2018. febr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beállítás kérdése, hogy egy törlésnél hogyan viselkedik a rendszer.


Mindazonáltal az embereknek tévképzeteik vannak az egész folyamatról, mert egy fájlt olyannak tekintenek, mint mondjuk egy teleírt papírlaapot, amit bedobunk a szemetesbe. Ezzel szemben maga fájl marad ahol volt - a rendszer nem kezdi el serényen átmásolni eg másik helyre - csak az elérési útvonalára vonatkozó bejegyzés(lényegében olyan mint a könyv tartalomjegyzéke) változik meg, vagy törlődik.

2018. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden meghajtónak saját lomtára van.

Amit a HDD-ről törölsz az SSD lomtárából nem állítható vissza.

Kelleni fog a HDD, de ha azt már használták azóta, akkor búcsút inthetsz neki.

2018. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!