Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Titkosított fájlok visszaállít...

Titkosított fájlok visszaállítása?

Figyelt kérdés

Titkosítottam a fájlokat még régebben és most rátettem külső merevlemezre, mert frissítettem az operációs rendszert, de ugye nem állítottam vissza a titkosítást, és most nem tudom őket megnyitni. Ezt vissza lehet valahogy állítani? Nem programmal titkosítottam őket, csak Jobb klikk->Tulajdonságok->Általános->Speciális->Tartalom titkosítása az adatvédelem érdekében.

Elég fontos fájlok is voltak köztük, úgyhogy remélem lehet valamit csinálni.


2016. máj. 20. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ááá, a jó öreg "fontos adatok 1 példányban" műsorszám a kulcs nélküli titkosítással felpörgetve. Felületes keresés után és a helyedben készülnék a hosszú térdelésre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__7..

[link]

[link]

2016. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megvan a régi Documents and Settings mappád, akkor itt egy sikertörténet :)

[link]

2016. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerencsére megvan ez a mappa, meg is csináltam a lépéseket, amiket a Microsoft oldalán írnak, de mégse jó. Milyen tanúsítványt kell kikeresni? A privát vagy a publikus kulcsot?
2016. máj. 21. 01:55
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem ennél a lépésnél nem lehet kijelölni az igent.

[link]

2016. máj. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!