Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows old mappa visszaállítása?

Windows old mappa visszaállítása?

Figyelt kérdés

Most windows 8.1 van a gépemen, és szeretném visszaállítani a windows 10-es windows mappát.

Hogyan lehetséges?


2015. dec. 23. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem visszaállítani kell.

A Windows Update-on keresztül tudsz frissíteni 10-re, és akkor lesz Windows 10-es Windows mappa is.

2015. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Win 10volt ezelott a gepemen.

par napja elromlott. Felcserelodtek a meghajtojelek, ezert hianyolta a rendszert. Ujratelepitettem igy visszallitottam csak nem tudom hogy kell mukodedrebirni igy a rendszert

2015. dec. 23. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem, de nem tudod visszaállítani.

Vagy elindítod újra a Win 10-re a frissítést, vagy mivel már volt Win 10 a gépeden remélhetőleg aktivált állapotban, így ha letöltesz egy 10-es telepítőt, akkor tisztán fel tudod rakni.

2015. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!