Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fekete monitor néha, mitől?

Fekete monitor néha, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lényeg hogy mióta HDMI-vel van a monitor és a számítógép között a kapcsolat azóta néha random (nettezés,film nézés,játék közben) elmegy a kép ezt úgy értem hogy fekete lesz és vissza jön, van hogy ki írja hogy nincs kapcsolat ha mondjuk 2mp van fekete képernyő.

Ez mitől lehet?

Gép eddig sima VGA kábellel volt annál nem volt ilyen baj.

Új a HDMI kábel. Monitor meg Led tv/monitor. Ja nem integrált videokártyám van ha ez számít.



2018. jan. 23. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hőmérséklet? Nem melegszik valami túl?
2018. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Videokártya most is 36˙C áll maximum 45-50˙C ahova fölment nálam szerintem (ha egész nap ment). Monitor az meg őszintén nem nagyon nézzem hogy milyen meleg de van hogy 2-3 órán ként lenyomom mert minek mennyen ha nem vagyok épp ott. Szóval nem tudom . Legfrissebb driver van fönt. Még mondjuk hangfal, bezavarhat HDMI-nek? 14cm van a monitortól a hangfalak bár eddig is ott voltak. Ha ez se akkor kábelre tippelek.
2018. jan. 24. 18:58
 3/4 help_asd válasza:

lehet érintkezési hiba a kábel jól bevan dugva?

nekem pl hasonlo volt a baj a kábel és a monitor közt csak 1 pozicioban működik igy kitámasztottam egy vonalzóval :D

2018. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet egy kicsit mintha ki lett volna mozdulva. Remélem most már jó lesz.
2018. jan. 25. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!