Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy monitorom és össze akarom kötni a géppel ami zsír uj de még nem nagyon tutdam használni, mert az alap lapban csak dvi-d kimenet van.. ma érkezett meg az átalakító (dvi-d hdmi) de nem mutat képet csak ha bedugom a videókártyába (aminek szintén dvi-d kimenetele van) itt mutat képet de ilyen elmosódott csíkos szines képet [link] (gondolom mert első indítás lenne és nincs felrakva a driver) de alaplapban miért nem csinál semmit?

2018. jan. 23. 14:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Alaplap: [link]
2018. jan. 23. 14:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Átalakító: [link]
2018. jan. 23. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ez egy halott videokártya, nem driver gondja van, szimplán döglött, az újaknál is előfordulhat.

2. Milyen processzort raktál az alaplapba? Pl a ryzen, athlon szériáknál nincs IGP rakva a prociba, így nem használható videokártya nélkül a gép (ami meg vagyon halva).

2018. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem is használtam még pcx weboldalron rakattam össze a gépet kiszálították és most akarnám üzembe helyezni.... ez a videokártya van benne msi gt 1030 aero1030 és a proci AMD Athlon 4x 950
2018. jan. 23. 15:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy a csatlakozó a szar?
2018. jan. 23. 15:22
 6/6 A kérdező kommentje:

Probléma megoldva... 1. Nem nemhalott a vidikari..de köszönöm a megnyuktató tippedet... tehát nem volt hasznos a hozzászólásod

Átkötöttem egy másik tvrr és ott már működött

2018. jan. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!