Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTA V kissebb akadozasok,...

EZEZ kérdése:

GTA V kissebb akadozasok, lagg új monitornál?

Figyelt kérdés
Mai nap vettem egy uj monitort ami 1920x1080-as felbontást tamogat (ezelott 1280x1024es monitor volt) es azt vettem eszre hogy ha a gta-ba atallitom a felbontast is 1920x1080-ra ugyan azokkal a grafikai beallitasokkal, akkor erőteljesen.latszik hogy nem fut olyan gordulekenyen akadozik, laggol. A video memoria sincs megtelve , es meg ugy is. Érdekességként lejjebb vettem a grafikai beallitasokat igy jobban viszi de meg igyis elofordulnak kissebb akadozasok ami a masik monitor alatt jobb grafikai beallitasokkal nem tortentek... Mi ennek az oka es.mit tudok tenni? A gepem adatai win 10, 12gb ram, i3 4170, gtx750ti . Probaltam vga kabellel es hdmivel is mindketton ilyen valamelyest hdmi jobb. Elore is köszi!
2017. nov. 28. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A régi monitorodon sokkal kissebb felbontást használtál. A video kártyádnak vsync on esetén 60x1310720 képpontot kellett edig másodpercenként kirajzolnia. A mostani felbontás mellett ez 60x2073600 tehát cirka 70% al többet. Nem birja a video kari . Próbálj meg kompromisszomokat kötni . Kapcsold ki az élsímitást és az árnyékot kezdésnek. A többit meg próbálgasd.
2017. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy mostmar szinte mindent kikapcsoltam es meg igy is eleg zavaro az a neha neha elofordulo akadozas :/ ha a felbontast veszem le akkor meg szar az egesz nem olyan elea a kep ugy elvezhetetlen
2017. nov. 28. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a felbontás, annál jobban terhelődik a videokártya. Vedd lejjebb a felbontást.
2017. nov. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es megoldhato h kissebb felbonzasba is normalis legyen a kep?
2017. nov. 29. 05:53
 5/6 MGéza ***** válasza:
Erősebb videokártya kéne neked. Egyébként az alapvető problémát jól leírták: szegény vidkártya szenved ezen a felbontáson, főleg ha 1Gb vramos verzió, az további kis akadásokat, laggokat okoz mivel sűrűn kifut a vramból olyan felbontáson. Gondolkodj el a cseréjén, akár egy másik használtra, R9 270x-280x már jó teljesítményt lenne képes nyújtani, újak közül Rx 560/460 vagy GTX 1050/1050ti lenne megfelelő ilyen monitorhoz hogy normálisan tudd natív felbontásban használni.
2017. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a 1366X768 -et. Bár nem a monitor natív felbontása , de hátha.
2017. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!