Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ide milyen pc szükséges, ami...

Ide milyen pc szükséges, ami 8 fps-el elvisz minden játékot (barátomnak kel) :D?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom venni akar gépet mert nincs gépe és azt mondja ,hogy olcsón tudjon gépet venni ezért olyan gép kel neki ,hogy az összes szószerint az összes játékot elvigye legkisebb beállításokon legkisebb felbontáson 8 fps-el legalább :D. Nem is tudom most jelenleg minek van a legnagyobb gépigénye ha ismertebb játékokról beszélünk akkor a project cars 2-nek talán ha meg csak úgy a legnagyobb gépigényű játékokról akkor talán ezeknek DRAGON BALL FighterZ,EVE: Valkyrie – Warzone,No70: Eye of Basir ezeket is el kel ,hogy vigye a gépének 8 fps-el legalább ezt a kérdést egy részt azért teszem fel ,hogy tudjak neki mondani alkatrészeket és ,hogy össze rakja azt a szuper big lagg gamer pc-jét ,másrészt azért nem tudok neki segíteni mert el nem tudom képzelni ,hogy milyen pc lehet milyen alkatrészekkel tudnánk ezt meg oldani ,milyen gép elég ide komolyan milyen alkatrészekkel barátom felől lehet akár használt alkatrész is benne sőt az egész gép használt de lehet az újnak jobban örülne de teljesen új alkatrészekből nem hiszem ,hogy kijönne elég olcsón?

2017. nov. 6. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden nem releváns információt leírtál. Mennyi a keret amit rászánna a gépre?
2017. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy k_rv_ szót nem értek, ez egy kib_sz_tt erős összetett mondat
2017. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs azt mondta minnél kevesebbe kerűljön ,amennyiből ki jön ez a pc annyit kőlt rá , mert ő azt mondja ,hogy amikor gépe volt pentium 4-es a cs source futott neki és ő úgy gondolja ,hogy a 8 fps az még csak kicsi lagg szerintem már nem de ha neki jó ,de azt mondja 8 fps alatt már neki tűhetetlen :D!
2017. nov. 6. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez most troll kérdés? A legtöbb játék 20-25 FPS körül lesz játszható, de inkább 30 fölött.
2017. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na m1 ha csak így simán nem érkzeik válasz akkor le írok ide egy korrekt konfigot ez jó lesz ide?! :

Proci: [link] 2.000 ft


Alaplap: sajna ehez nem tudtam olcsóbban hozzá jutni [link] 10.000 ft


RAM: [link] 7.390 ft


Tápegység :mivel a vga-t ujonan veszem ezért a tápegység legyen használt: [link] 3.500 Ft


HDD: [link] 11.480 Ft


Gépház: [link] 4.591 ft


Hűtő: mivel a vga újonan és passzív hütésel lesz véve ezért kel mert arra a 80 fps-es lagra passzív hütésű vga könnyen ki gyuladhat [link] 2.170 Ft


Videókártya: Ebből azért újatt választottam neki mert a gt vidikariknál általában a Manli kártya jobban teljesít játékban is 2-3 fps-el ,na meg munkában mivel ezek munkára kitalált kártyák munkában viszont láthatoan jobban teljesít a manli (nem mintha azt hinném ,hogy a barátomnak egyszer szügséege lesz a munka +-jára ,de azért előfordulhat az is egyszer xd ha valami programmal babrál :D) mint mondjuk bármelyik másik gyártotol mint pl Gigabyte,asus,msi,zotac,xfx,stb-től na meg játékban is jobb a Manli 2-3 fps-el,de gt 610-nél manliból csak Passzív hütésest találtam: [link] 12.206 Ft


Ez Összesen: 53.337 Ft


Ennyiért jobb gépet max akkor lehetne össze hozni ha teljesen minden használt cuccból van jó lesz ez a barátomnak ennyiért azzal a pár új cuccal , ennyi pénzt ad érte :D!

2017. nov. 7. 10:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos akkor jó lesz ez az összeálítás erre :D?
2017. nov. 7. 10:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké úgylátom nem kapok választ a kérdésre láttam videót ahol gt 610-el Project Cars 2 tólták na meg a PUBg-it ugyanolyan laggokal amilyennel a barátom akarna játszani ,ez a gép jó lesz neki :D!
2017. nov. 8. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!