Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova küldjem vissza a használt...

Hova küldjem vissza a használt Canon tonert?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy új tonert, és abban volt egy nyomtatvány, amin volt egy link: canon.com/recycling

Megtaláltam az országunkat, stb. Azt írják, hogy ingyen elviszik, vagy mittomén. De sehol egy címet, vagy valamit nem találtam, ahol le tudnám esetleg adni, vagy valami.


Mit csináljak? Dobjam ki a kukába?


2017. nov. 2. 15:07
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Kukába semmiképp, ez veszélyes hulladék!

Add le olyan céghez, amik toner töltéssel foglalkoznak. Jó esetben még pár száz forintot kaphatsz is érte.


Egyébként ha annyira "zöld" akarsz lenni, akkor neked sem új tonereket kéne vesztegetni, hanem a jelenlegit megtöltetni. A gyári festék anyag lefutása után még 2-3 töltést simán lekezel, mielőtt elkopnak a toner alkatrészei. És olcsóbb is nem utólsó sorban.

2017. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A [link] díjmentesen lehet visszaküldeni a futárral a használt tonerjeid.
2017. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!