Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártyát válasszam?

Melyik videókártyát válasszam?

Figyelt kérdés

Gamingre


[link]


[link]


2017. aug. 25. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Gamingre, anyám borogass.

Tök mindegy, mindkettő lehúzás ennyiért.

2017. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asus-nak most nagyon jól sikerült hűtési megoldásai vannak, úgyhogy inkább az.
2017. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 Mondj jobb ár/érték arányú VR Ready modellt és akkor elhiszem. Segítek, nem fog menni mivel eléggé drága manapság egy videókártya... De pl innen jobban megérné. [link]

Bestmarkt-tól tudod csak venni 96 500FT + 1290Ft szállítási költségért.

2017. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy. [link]

Kicsit jobban bejáratott márka. Esetleg FullHD gamingre elég lehet a 1050Ti, RX560 4GB. Ami ezeknél combosabb azok drágák már a bányászőrület miatt. A 1060 az amire még azt mondható, hogy nem túl drága de annak sem normális az ára az 1x biztos.

2017. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

Mit hiszel el? Egy éve meg lehetett venni ezeket a kártyákat 90-95 körül, azért kerül most ennyibe mert le tudnak húzni, nem azért mert hirtelen javult volna a teljesítményük. Az meg hogy "vr ready".. aham, meg konzolon 4k. Ezek a kártyák 1080p 60-80fps re tök jók, ha össze akarod okádni magad a szaggatástól akkor persze, vr ready.

2017. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Láttam egy asus megoldást egyszer. Asus VivoPC X. Képzeld, abban ennek a 6GB-os verziója van és remekül fut rajta bármilyen mai játék. Pl épp a BF1-el volt tesztelve és elég jó. A VR részét nem tudom mennyire remekel ott. Amúgy nem mondtam egy szóval sem, hogy jobbak lennének. Egyszerűen a bányászat felnyomja az árukat mint az összes többi kártyának ezért kerül ennyibe, de ha jobban bele gondolsz inkább ez mint 150 000Ft-ért vagy többért egy 1070. Igaz a 1070-el már magasabb felbontásban tudnál játszani, de maradjunk (ilyen árak mellett meg főleg) a FullHD-nál szerintem. Egyébként én 80 000 körül is láttam régebben ezt a kártyát.. Pár hónapja nyár előtt még májusban is láttam RX460-480 8GB-t is meg mikor már bejött az 560-570-et is 80 000Ft körül. Most meg kb Nvidia szintre drágultak ezek a kártyák is (persze az RX460-480 8GB valszeg nincs már :D). Szóval szerintem összességében ez jobban megéri mivel még nem olyan eget rengetően drága.
2017. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!