Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés
Egy Google Chrome lap volt megnyitva azon pedig Facebook. Egy barátommal beszélgettem,majd egy szürke képernyő. Kinyomtam majd bekapcsoltam. A billentyűzet,egér világít,illetve pörög a ventilátor. De csak egy fekete képernyő van. A biost sem mutatja? What? Ilyet nem láttam még.

2017. júl. 5. 19:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2009-es Acer Aspire 5536G. Nagyon szeretem,jó kis gép. Most veszek bele majd SSD-t,ha megtudják csinálni. A feladatát ellátja,nem lassú win10 alatt sem
2017. júl. 6. 11:44
 12/15 A kérdező kommentje:
Kímélve volt,soha nem volt túl hajtva. 4 éve kaptam egyik ismerőstől,mert akkoriban nagyon gyenge gépem volt. Ő már szinte nem is használta.
2017. júl. 6. 11:45
 13/15 anonim ***** válasza:
Na, majd számolj be a meséről;)
2017. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Vissza mentem amikorra hivtak. A kollega aki a laptop/nootbook javitásokat végzi,házhoz kellet mennie.Kérdezem hogy megnézhetem-e? Ó igen-igen persze. Ott van hátul valaho. Konkrétan a gépben semmi nem volt. A billentyűzet nem tudom miért volt kiszedve?! Amúgy meg ha ennyit kell várni akkor megcsinálom itthon azt az elem cserét. Újra is rakhattam volna,de így időt spóroltam magamnak. De ha igaz amit írtok akkor pénzt nem! ;( Majd holnap beszámolok akkor a fejleményekről.
2017. júl. 6. 21:28
 15/15 A kérdező kommentje:
Szopás! Alaplap hiba. Az 20-25 ezer. Holnap megrendelem és tanulva hibámból itthon összerakom egyedül. Többet sem viszem szervizbe.
2017. júl. 7. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!