Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés
Egy Google Chrome lap volt megnyitva azon pedig Facebook. Egy barátommal beszélgettem,majd egy szürke képernyő. Kinyomtam majd bekapcsoltam. A billentyűzet,egér világít,illetve pörög a ventilátor. De csak egy fekete képernyő van. A biost sem mutatja? What? Ilyet nem láttam még.

2017. júl. 5. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Áramtalanítsd, ha van benne akkumulátor vedd ki, húzd le konnektorról, majd rakj mindent vissza, várd meg míg lehűl a gép,

ha nem kapcsol vissza, akkor a videó szalagkábel is lehet rosszul érintkezik, vagy más hardverhiba.


Szerviz.

2017. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
elromlott. szerviz
2017. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak szallag kábel hiba lehet? Az olcsónak hangzik :p
2017. júl. 5. 20:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Vagy GPU, CPU leéget. :-)
2017. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2 hete pasztázták,pakolták újra a város legnevesebb szervizében!
2017. júl. 5. 20:31
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

# 5


"Legnevesebb" :DDD

Lehet volt egy lapcsere, amiről nem tudsz és jól jártak veled, te meg kaptál egy fost, ami befosott:DDD

Esetleg bénán rakták össze és eddig bírta...

2017. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ha ez áll fent akkor mit lehet tenni? Szóltam a gépet?
2017. júl. 5. 21:43
 8/15 anonim ***** válasza:
A szerelők lazán hülyére veszik a gyanútlan ostoba vásárlókat, aztán meg jókat röhögnek a kövér hasznon, amit egy idiótán kerestek.
2017. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszomhoz szoptam-ot akartam írni.

Nah elvittem a szervizbe. Elem csere stb. 16:30-ra megyek.

2017. júl. 6. 09:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Ilyen régi lenne a géped...megeshet bár...fura...mi lehet az a stb vajon...


Minden szerviznek az a célja, hogy időnként vidd vissza.

Látják, hogy "ott" gond lesz, de még bírja majd, hát adják vissza rendben dumával...s jön újra a lóvé-megbízó-te:DDD


Ha jól tudom vannak progik, melyekkel valamilyen szinten a hardveres elemek egyediségét ki lehet olvasni, így beazonosíthatóak és leadás előtt egy ilyet készítve ( amikor még megy a gép értelemszerűen ) kinyomtatni és átvételnél újrafuttatni a progit és összevetni.


Szinte minden szervizes területen ( autó-műszaki, háztartási...) megy az "alkatrészbeszerzés" e módszerrel bár természetesen akadnak kivételek szerencsére.

2017. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!