Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A két videókártya kompatibilit...

A két videókártya kompatibilitása megegyező?

Figyelt kérdés

[link]


És


[link]


Észre vettem hogy az AGP-s videókártya foglalatába belemegy az atiradeon ddr a második képről.


Mit okozz ha az előző tulajdonosa összecserélte?

Azt mondja bekapcsolt a gép de amióta nála a gép nem adott képet.



2017. máj. 17. 21:04
 1/1 anonim válasza:

Melyiket akarod használni mert az egyik nagyon régi a másik meg nem is megy bele vagyis a belement akk ott már baj van mert az egyik 2001 és szerintem a másik 2008 és akk sokat változott a technológia sztm vegyél egy uj alaplapot és abba rakd bele itt van a leirás



[link]


te irtad hogy ddr-t akarsz bele rakni egy ddr 3 foglalatba ?? vagy most mi van mert 2 kép az régebbi sdram ddr0 ugyhogy meg am is amaz jobb az elsö képen lévő mert az támodagtja a directx 10.1 meg 512 mb ram az 2-dik szeintem az 32-64 mb és gyengébb :)

2017. máj. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!