Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Illesztőprogram kompatibilitás...

Illesztőprogram kompatibilitása Windows 8.1 alatt?

Figyelt kérdés
Az AMD oldalán a hd 4600 series videókártyához Windows 8-ra találtam illesztőrogramot, de Windows 8.1-re nem. A kérdésem az lenne, hogy a Windows 8-as illesztőprogramot felrakhatom Windows 8.1-re? És ha igen, működni is fog? És a jövőben esetleg ezt az illesztőprogramot megcsinálják Windows 10-re is, vagy esetleg arra is használhatom a Windows 8-ét? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 19. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

elvileg a win 8 és 8.1 ugyanarra épül,így a driver is elvileg kompatibilis.


[link]


iutt autodetectre mész,és az egyből a megfelelő drivert fogja adni.

2015. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a Windows 8.1 a Windows 8 Serviz csomagja, szóval a Windows 8 és 8.1 ugyanaz mint a Windows 7 és Windows 7 SP 1. A válasz: igen.
2015. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 19. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én illesztőprogram-ügyben a Driver boostert használomn. Ingyenes, gyors, egyszerű. Levadássza a régi és kevésbé régi illesztőprogramokat a gépeden, megkeresi a legfrissbeket és teleíti. Ennél kényelmesebbet el sem tudok képzelni.

Egy próbát mindenképp megér.

2015. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja Driver Booster 2-t használom én is. Azt tudom ajánlani nekem AMD 7600 series-em van, de Windows 10-zel jobb mint 8.1-nél volt :)
2015. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Driver Booster 3 beta is van már :) Én ma frissítettem egy drivert a 2-vel de tökéletes :)
2015. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 28. 18:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem a Windows 10-et és hiába nem adott ki Windows 10-el kompatibilis illesztőprogramot az AMD, attól még működik. Aki tisztán telepíti, annak javaslom, hogy a tulajdonságoknál válassza "a program futtatása a következő kompatibilis módban: Windows 7"!
2015. aug. 31. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!