Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó lenne nekem a 64mb videókár...

Jó lenne nekem a 64mb videókártya? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy 512mb-os csak DVI kimenettel és a minitorom max 1k-s és 6k-s jelet ad az 512-es. Elcserélném egy 64mb-osra a ah2600pro asus videókártyám. NAgyon régi a gépem de winxp-s játékokkal játszanék rajta.PL: contuer strike.

De gondolkozom a GTA San andreas játékon is.

Azért kérdem mennyire lényeges a videókártya.

Vagy valahogy berakhatom hogy az alaplapi videókártyához hozzáadja a memóriát és ne abba kelljen kössem a monitort?



2017. máj. 17. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát...Mivel a fedélzeti memórián kívül nem sokat írtál a vasról,így:


A monitor részét nem nagyon értem, de neked D-Sub kellene? A VGA csere nem igazán jó ötlet, mert a 64MB az visszalépés a jelenlegihez képest.


Az alaplapit meg nem is érdemes kipróbálni sem.

2017. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szóval van egy számítógépem 512mb videókártyával nincs monitor képem, vagy ha kiveszem van kép de nincs videómemóriám.

DDR1 1gb RAM 40gb HDD 5,6ghz cpu dual core2, 0mb GPU

2017. máj. 17. 14:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Fú hát ha van zavaros kérdés akkor ez az. Mi az hogy kiveszed a videokártyát és akkor 0 mb memória? Meg 5,6 GHz-es processzor? Az nem semmi.

Szóval tulajdonképpen az ASUS HD2600 Pro kártyádat akaord lecserélni egy másikra? Konkrétan melyikre?

2017. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Neked 2,8Ghz es processzorod van. A 2x2,8Ghz nem azt jelenti hogy a gyártó egy matek példát adott neked, hogy végezd el a műveletet. Két mag van benne és egyenként 2,8ghz en fut mindkettő.


De amúgy óriási zavar van amit írsz, nem lehet érteni.


Az 512mb os kártyád teljesen jó, ha nem hibás mennie kellene. Valami rosszul van összedugva vagy ilyesmi. A 64mb os kártya olyan mintha egy BMW ről trabantra váltanál vissza. Egy játék sem fog futni.

2017. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem mit mondotok és szavaitokból tényleg kicsit rosszúl magyarázom. Lényeg hogy kidobtam a videókártyát mert szerintem rossz valamint DVI monitorom sem volt olyan mintha van egy BMW autó szélvédőm és Trabantra cserélem.

A kérdésem értelmét veszítette mikor rájöttem hogy hibás a videókártya.

2017. máj. 17. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
500 forint egy DVI-dsub átalakító amivel a jelenlegi monitoroddal is tudtad volna használni. Bármilyen PC boltban kapni.
2017. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van átalakítóm csak hasztalan mert akkor sem működik.
2017. máj. 17. 22:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 500ft-ért találtam nem DVI-s 512mb agp videókártyát.
2017. máj. 17. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:
És a te gépedbe AGP-s videokártya kell? Amúgy a memória méret szinte semmit nem számít egy videókártyán. Manapság kapni 4GB os kártyát 20 000 ért és 120 000 ért is. Mégse ugyan az a kettő.
2017. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen a ghz mhz számít és hogy hány magos és hány megabites az átviteli sebessége. Tudom. De én most csak nosztalgiázok, kihívás megjavítani olyan gépet amiről a szerelő lemondott.
2017. máj. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!