Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja a PC folyamatos...

Mi okozhatja a PC folyamatos lefagyását?

Figyelt kérdés
A probléma néhány napja kezdődött. Eleinte a hálózati kártya illesztőprogramjában sejtettem a hibát, ugyanis a hálózathoz való csatlakozás közben fagyott le a gép. Korábban volt egy hasonló ilyen eset, akkor rendszer visszaállítás segített. Ezúttal is megpróbáltam, viszont sikertelen voltam. Mivel mást nem tudtam csinálni, megpróbáltam újratelepíteni a Windows-t. A probléma ezután is fennállt. Leformáztam a merevlemezt, és tiszta telepítéssel próbálkoztam, azonban a telepítés közben is gyakran lefagyott a gép. Egyszerűen csak a telepítés különböző pontjain megáll minden folyamat, animáció, a kurzor nem mozdul. A HDD jelzője egyáltalán nem villog. Van, hogy "kék-halállal" szembesülök, ilyenkor a "CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT" üzenetet írja ki. A BIOS frissítve van. Hardverhibára gyanakszom, de nem tudom mi romolhatott el. Más ötletem nem maradt, mint hogy házastól-mindenestől szervizbe viszem. Szeretném tudni, hogy van-e még valami, amit megpróbálhatnék, esetleg le lehetne-e szűkíteni a hiba okozóját egyetlen alkatrészre?

2017. márc. 15. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
memória
2017. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!