Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7/ Windows XP folyamat...

Windows 7/ Windows XP folyamatos kékhalál telepítés közben. Miert? A laptoppal van a baj?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam a ideahic atallitasaval akkor is kekhalalt ad be mikor telepíteni akarok. 5 telepito lemezzel is probalkoztam. memoria diagnosztikat is lefutattam es nem talalt hibat. Multhet szombat ota van ez, akkor utes erte a billentyűzet reszet. Masik laptobba is attettem a hddt, masik hddt is hasznaltam es akkor is kekhalal. a masik laptobba is attettem a sajat hddt ott is kekhalal. Mi lehet a probléma?
2016. szept. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"ütés érte" "másik laptobba is áttettem a saját hddt ott is kékhalál"

Valószínűleg fizikilag sérült HDD (lemez az ütéstől), cserélni kell.


"másik hddt is használtam és akkor is kékhalál"

Jó lenne tudni mire hivatkozi, valószínűleg a lemezzel lessz gondja.

2016. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több lemezzel is próbálkoztam win7 - nel a frissítésnel meg áll!!xp-nel van mikor el jut a telepitoig de akkor is kék halalt ad be! Csinálok vele videót
2016. szept. 23. 22:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Tettem bele másik winchastert is akkor is kék halált ad be ! Ramokat is ki vettem 4 gb ram van benne dualba akkor 2 gb felváltva foglalat cserével is kék halál
2016. szept. 23. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:

kék halál egy hiba üzenet.

Kéne tudni mit ír ki, mert akkor tudnánk mi a hiba.

2016. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Honlap csinálok videót az egészről!!! És akkor fel teszem
2016. szept. 23. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!