Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az i5 4570-es processzoromat...

Az i5 4570-es processzoromat legfeljebb 48 °C-ra hűtő Cooler Master Hyper 103 processzorhűtővel hány °C-ra számíthatok egy i7-7700K processzorral?

Figyelt kérdés
Terhelés alatt a jelenlegi processzorom max 48 °C-ra megy fel, para lehet a fent említett processzorral a hűtéssel/érdemes cserélni, vagy jó lesz hozzá. Továbbá ha a mostani hűtő nem elég, milyen mást ajánlotok helyette?

2017. febr. 24. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy bőven jobb a gyári hűtőnél, jó lesz az. (nekem is ilyen van).
2017. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fogsz OC-t csinálni vele akkor nem kell aggódni, bőven elég lesz rá, de akkor meg minek a K proci...
2017. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség, de azért választottam ezt a processzort, mert ennek a legmagasabb az órajele.
2017. febr. 24. 23:17
 4/11 anonim ***** válasza:

És mire használnád?


Indokolt a magas órajel a 8 szállal?

2017. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kicsit erőforrás igényesebb, de alapvetően általános felhasználsra szánom és a mostani már kezd kifutni néha az erejéből, ezért szeretnék váltani, viszont úgy gondolom, hogy egy kicsivel jobb procival nem lennék sokkal előrébb, és fontos hogy sokáig tudjam majd használni (ami azt hiszem ennél a processzornál garantált) továbbá nem utolsó szempont a péniszméret kompenzálása sem (utóbbi vicc)
2017. febr. 24. 23:54
 6/11 MGéza ***** válasza:
Fölösleges rögtön platformváltásban gondolkodnod, S1150-be ugyanúgy lehet kapni i7 procit. Ha nem leszel elégedett vele, akkor majd váltasz, a hiedelmekkel ellentétben nincs olyan nagy difi.
2017. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MGéza ***** válasza:

Ezzel megspórolnál magadnak jó sok, platformváltással járó macerát:

[link]

2017. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor használtan vegyél i7 4770 vagy 4790-et.

Akár K-s jelzésűt is, ha van olyan olcsón.


Garancia sose baj, ha van rajta, de nem egy olyan alkatrész ami egyszer csak gondol egyet és bedöglik.


Szerintem ha még meglenne akkor a régi P3-as gépünket nővérem használta... nem is tudom pontosan de talán 10 évig? Proci tökéletesen működött még mindig, de az alaplapon a kondik előbb bedöglöttek, 3x kellett HDD-t cserélni benne, de 2 túlfeszültséget túlélt még így is.


Egyébként amint #7 linkelt onnét simán bejátszhatnád az i7 4770K-t.

Mikor még gurultak le a gyártósorokról akkor se nagyon láttam 100 ezer alatt az árát, most meg hogy ki kell szórni ami még a raktárakban van eléggé felment az ára 120 ezerre.

2017. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek a 14 nm-es procik kevésbé melegszenek mint a 22nm-esek, így szerintem elég lenne a régi hűtőd.
2017. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azért kétszer is megnézném, hogy azokban a dolgokban, amit használok, mennyit hoz egy i7 az i5-höz képest. Lehet, hogy másba fektetni a pénzt jobb.
2017. febr. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!