Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szidják sokan az LC-Powe...

Miért szidják sokan az LC-Power tápokat?

Figyelt kérdés
Nekem egészen pontosan egy LC-Power LC6550 550W-os tápom van több mint 5 éve és semmi baja pedig szinte minden nap használtam a gépet
2017. jan. 1. 23:34
1 2
 1/16 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
46%
Mérd csak ki légyszives.
2017. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
?
2017. jan. 1. 23:42
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem tudják hogy a tiéd több mint 5 éve működik. :P
2017. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Akkor én is LC tápot fogok venni.Ja nem...
2017. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Lord Hidan ***** válasza:
87%
Attól még h neked jól működik nem lesz ajánlott táp
2017. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

[link]

Szóval ami nincs letesztelve azt biztos nem veszem meg másrészt,le is írják a fórumon hogy ez a Brand nagyon olcsó tápokat csinál hiányos védelemmel,olcsó és rossz kondikkal,nem adják le megfelelően a feszt,

Tápegységnek alkalmatlanok,DE:

Az átlag User meg csak a számokat nézi és meg is veszi így kellő darab fogy el belőlük.Az csak egy dolog hogy nálad 5 évig jól üzemel attól még nem lesz jobb.Például nálam az áramszünetekben és minden egyéb dolgokban állta a sarat a Delta tápom(most nem nyitom fel a gépházat),na ez esetben az LC-Power táp már leégette volna mert nincs megfelelő védelem és magával vitte volna az egész konfigot.Erről ennyit,nem érdemes spórolni a tápokon.

2017. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem, de annyit hozzá füznék h itt is volt jó néhányszor áram szünet és még egyben van a ház.
2017. jan. 2. 00:06
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Azért szidják, mert a régebbi szériái eléggé rosszul szerepeltek a teszteken.


"több mint 5 éve és semmi baja"

1. Ez egyedi eset. Több ezer példány - különböző konfigurációkba építve - esetén már lehet, hogy más lenne az eredmény.

2. Úgy kibírhat 5 évet, ha a maximum terhelhetőségének kb. 1/5-ével terheled folyamatosan.

3. Biztos vagy benne, hogy valóban megfelelő feszültségeket ad le?


"itt is volt jó néhányszor áram szünet és még egyben van a ház."

Nem is feltétlenül a ház sínyli meg a rossz tápegységet, hanem a géped. Jobb esetben csak a táp romlik el, rosszabb esetben magával rántja a többi alkatrészt is az örök bitmezőkre.

2017. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egy szóval nekem egészen eddig mákom volt..?
2017. jan. 2. 00:19
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy nagyon kis fogyasztású konfigod van akkor lehetséges hogy még több időt bírni fog.Ha már egy olyan konfigba van ami már terheli is már elfüstölne.
2017. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!