Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 monitorból csak 2 őt ismert...

3 monitorból csak 2 őt ismert fel az új amd videókártyám?

Figyelt kérdés
tegnap kaptam egy új vidó kártyát ugyanazokkal a portokkal mint a régi, a régivel minden jol ment, de az új videókártyával csak 2 monitort tud felismerni vagy ezt vagy azt, lehet valasztani... es mindent megprobaltam letoltottem a driverét minden kis szart megpróbáltam de nem sikerult... a fő monitorom hdmi re van dugva, a másodlagos monitorom meg csak a kéket tudja. a harmadik meg a kéket és a feheret, ezt ugy oldottam meg mert ugye 2 feher es egy hdmi port van a videokartyamba, hogy egy atalakitoval a keket atvaltottam feherre es igy lett 2 feher es egy hdmi... es hogy valaki tud ebbe segiteni?

2016. dec. 18. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nagyban segítene, ha leírnád pontosan milyen volt a régi kártyád, és milyen az új.


De valószínűleg az új kártyádnak a "fehér" (DVI egyébként), csak digitális verziójú portja van, a "kék" meg analóg jel. A régi kártyádnak meg lehetett olyan portja, hogy digitális és analóg "fehér".


Lásd:

[link]


Az is lehet, hogy az egyik port "DVI-I" a másik "DVI-D". A "DVI-D"-be menjen az amelyik tudja a "kéket és a fehéret", a "DVI-I"-ba az amelyik csak a "kék"-et tudja.

2016. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!