Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom megnézni milyen...

Hol tudom megnézni milyen videókártyám van?

Figyelt kérdés

Újra lett telepítve a gépem de telepítő CD hiányában csak az integrált kártyát ismeri fel.

Letöltöttem már elég sok programot mivel lehetne megnézni de semmi.

Nincs már semmi ötletem.


2016. dec. 17. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

piriform speccy megmutatja, everest is megmutatja,sőt meg a gyártó oldalát is megmutatja.

de a driver booster az nem semmi. nem kell semmit keresgélni neked,a program keresi helyetted,még le is tölti,telepíti. frissítéseket keres a videókártyához,internet csatlakozóhoz,chipsethez. jó kis progi,sok ingyenes próbaverzió van belőle szoftverbázis,meg a letöltőközpont oldalán

2016. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az is csak az integráltat frissítette. :/
2016. dec. 17. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg az everestet (GPU)... meg a speccyt,ha akkor sem megy lehet le van tiltva a biosban a videókártya
2016. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
biosban?? és azt hogy tudom megnézni??
2016. dec. 17. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szedd le a gép oldalát és akkor látod a saját szemeddel, rájuk van írva általában :D

Ha meg laptop, akkor meg keress rá a típusára, általában több kiszerelésben adják őket, de onnan abból a pár lehetséges kártyából már csak megtalálod.

2016. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leszedtem és nem találtam.
2016. dec. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!