Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Volt egy régi videókártyám...

Volt egy régi videókártyám egy MSI 710 2gb lecseréltem egy ASUS GTX550 ti OC és semmi változás csak rosszab lett többi lent?

Figyelt kérdés
csak rosszab lett a tf2 sem fut vele olyan grafikán és a gta 5 a másikal elindult futotis kisebb lagokal még ugyahogy tudtam vele szórakozni most megvan halva mitől lehet máma csináltam Driver update de semmi valaki estleg tudna valami javasolni? Többi adata gépemnek E5200 2,5ghz dual core 4gb ram valami fujitsu 300w os táp
2016. dec. 16. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennek a kártyának kell +75 watt egy 6 tűs áramkábellel, azt bedugtad? Mert ha az nincs meg, akkor halott fejsze nyele, csak az alap programot tudja, ami kb egyenlő a semmivel.


Ha be van dugva, akkor túl gyenge az a táp, valami normálisabbat kéne venned, pl fsp hexa+ 400w, ez amolyan alsó szint, de talán a be quiet system power 350w-on is van 6 pines áram kábel

2016. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia igen a 6 pines kábelt beduktam
2016. dec. 16. 16:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Amíg nem volt benne adig nem adott képet aztán szétvágdostam pár kábelt öszedugtam őket es müködik de amikor oc-zom akkor dafagy minden jatek es utanna semien program nem ismeri fel a kártyát
2016. dec. 16. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:

szétvagdostál pár kábelt és összedugtad? Mivan?

Gyárilag csináltál 6 pines csatit? És csodálkozol hogy nem akar menni?XD

2016. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De volt 6 pines csatim csak átalakítót kellet szétvágni de megy :" mert ha nem akkor el se indulna :
2016. dec. 16. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhelés alatt ha leesik a fesz. akkor behalhat tőle a kártya, próbáld meg másik táppal is.
2016. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!