Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD vagy Nvidia kártyát vegyek?

AMD vagy Nvidia kártyát vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy videó kártyát. RX 480 vagy 1060 6gb változata legyen?

2016. dec. 3. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

dx 12-nél (most megjelenő játékok) az rx480 jobban teljesít, míg gtx 1060 inkább dx 11-nél hasít (és most tekintsünk el az olyan játékoktól, amik direkt nvidia-ra lettek optimalizálva mint a Tomb Raider).


Én, mivel a maiak mellett gyakran játszom régebbi játékokkal is, gtx 1060-at vennék, de ha téged a mostani meg a megjelenő címek érdekelnek csak, akkor rx 480.

2016. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem a régiek is érdekelnek. Akkor ebben az esetben 1060 legyen?
2016. dec. 3. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első is leírta a régebbi játékok sokkal jobban futnak 1060-on, az újabbaknál pedig nem sok a különbség.
2016. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 3. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 1060-at mondanék. Én nem hiszem hogy a jövőben akkora előnye lenne az amd-nek a dx12 miatt. Ez is csak marketing szöveg. Meg reklámozzák, hogy majd vulkan alatt a jövőben milyen jól fog teljesiteni. Igen de mire elterjed a vulkan addigra 10x elavulnak azok a kártyák.
2016. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!