Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 25-30 ezer Ft között milyen...

25-30 ezer Ft között milyen AMD és Nvidia GPU éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Hello!

Össze raktam egy új gépet, és keresek hozzá átmenetileg egy olcsóbb de jó kártyát, ezért a kevés pénzért a legtöbbet szeretném kihozni a kártyából. Most nem is fontos az hogy minden játékot gond nélkül vigyen, nekem bőven elég ha 40-50-60 fps-el elviszi azokat a játékokat amit a laptopom elvitt 20-30 fps-el vagy el sem indult rajta. Gondolok itt LS 17, THE HUNTER, BF3 , rainbow six siege..stb


A következő fél évben szeretnék venni GTX 1070 et és hozzá egy 2K-s 27" os monitort. Addig egy olcsób GPU megteszi, mert a monitorom még csak egy sima 19" os régebbbi monitor ahhoz tökéletes lessz.


A CONFIGOM


CPU- Intel Core i5-6600

RAM- Kingston 16GB KIT DDR4 SDRAM 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series

TÁP- Fortron Hydro 500

Alaplap- MSI B150 PC MATE



#AMD #NVIDIA #GPU #Intel Core i5-6600 #Milyen videó kártyát vegyek?
2016. nov. 25. 15:35
 1/6 MGéza ***** válasza:
HD 7870 tahiti le vagy HD 7950 ha van, Gtx 670, 660ti.
2016. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A processzorba integrált GPU elég erős, csak illene dual channel-ba rakni a memóriát. Szerintem pénzkidobás lenne a videókártya, ha úgyis veszel később.
2016. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia köszi a válaszokat.

De menyire erős az IGP? Erősebb mint a laptopomba lévő AMD RADEON HD 7670M? mert ha nem akkor nem lenne pénz kidobás, mert lehet nem sikerül fél éven belül megvenni a GTX 1070 et vagy GTX 1060-at egy normális monitorral együtt Még nincs itthon a gép így nem tudom letesztelni az IGP-jét :/

2016. nov. 25. 17:11
 4/6 MGéza ***** válasza:
Nem lenne elég erős. Az igazsá az, hogy az Intel igp-k elég jelentős lemaradásban vannak az Amd megoldásaihoz képest a ddr4 támogatás ellenére is. Szóval ha nem nem low-med beállításokon akarsz játszani, akkor szerintem vegyélnegy kártyát.
2016. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MGéza ***** válasza:
Na persze semmi garancia rá hogy a kártyák kihúzzák addig amíg újat tudsz venni, én a helyedben a legolcsóbb Rx 460-ra ruháznék be ha belefér. Esetleg vegyél prociból csak 6500-at.
2016. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. Szerintem se lenne jó csak az IGP-re hagyatkozni. Ezért veszek egy GPU-t, már van is egy kiszemelt példány.

egy rx 460.


5. Szia! Az Gép elemei már megvannak véve csak még várom a csomagfutárt hogy hozza el. De én nem bántam meg hogy i5-6600 lett véve, tudom nincs sok különbség de most volt egy kis akció az üzletben ahol vettem itt Szlovákiában. Így szinte minimális volt az ár különbség a 6500 és a 6600 közt. És a használt RX 460 Biztos forrásból tudom hogy semmi baja és működni fog még egy jó darabig. Az egyik ismerősöm árulja és szépen megy nem melegszik túl nem hangos a hűtője komolyabb megterhelésen sem. Köszi a válaszokat.

2016. nov. 25. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!