Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiert tudnam eladni ezt a...

Mennyiert tudnam eladni ezt a Konfiguraciot?

Figyelt kérdés

CPU: AMD X4 A10 7800

GPU: Gigabyte nVidia GeForce GT 740 (2GB DDR5)

RAM: Elixir (8GB DDR3 1600 MHz)

Alaplap: MSI A55M-E33

HDD: Samsung (500GB SATA2)

Tap: Chieftec Smart Series (700W)

Eger: Sharkoon Drakonia

Headset: Sharkoon Rush Core


En 70K-t gondoltam erte, szerintetek annyiert elviszik ?


Adnek hozza nagyon sok dolgot pluszba, megvannak a papirok, Granacialevel, Szamlazasi papirok, eredeti dobozok es csomagolasok, kezikonyvek es Lemezek. Van Granacia is a termekekre.



2016. dec. 3. 03:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi baja van ennek a válaszolónak én sem. Biztos lehetett volna jobb ár/értéket összerakni. De ha nem értett hozzá hogy legjobbat vegye, akkor mi van? Semmi.

Különben is az itt okoskodók nagy része is hülyén rak össze ár/értékben, még a nagyobb válaszolók is sokszor.


Ettől függetlenül 70-et el lehet érte kérni szerintem.

2016. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nincs hulyen osszerakva, csak szerintem nem mindenki engedhet meg maganak horribilis osszeget, egy olyan gep lett osszerakva, ami kezdesnek tokeletes es a mai jatekokkal is boldogul, olcsobb Arkategoriaban. Meg 1 csatornan mukodik a RAM, nem igazan, mivel 2x4GB van benne, nem egyszer 8GB. De ez mindegy is. Mint emlitettem az enyem nincs tularazva es azert egy 2010-es gep is 45-ert van fent, lassuk be, hogy az enyem annal erosebb. Majd elviszik, ha meg nem, akkor nem a gep arabol lesz kipotolva a Kojzol, hanem sajat fizetesbol. Ezt meg bedobozolom es elrakom. Meg, ha normalisan be van araztatva es az is 82000 draga MAgyarForint, akkor erdekes, hogy miert sok erte a 70000. Ez van. En nem is vagyok hajlando ezen tovabb vitatkozni. De egy erdekes teny a vegere. Haveromnak sokkal dragabb gepe van, mint nekem. De az erdekes benne, hogy az enyem Stabilan viszia gTA 5-ot, az ove pedig nem. :)
2016. dec. 3. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!