Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiert tudnam eladni ezt a...

Mennyiert tudnam eladni ezt a Konfiguraciot?

Figyelt kérdés

CPU: AMD X4 A10 7800

GPU: Gigabyte nVidia GeForce GT 740 (2GB DDR5)

RAM: Elixir (8GB DDR3 1600 MHz)

Alaplap: MSI A55M-E33

HDD: Samsung (500GB SATA2)

Tap: Chieftec Smart Series (700W)

Eger: Sharkoon Drakonia

Headset: Sharkoon Rush Core


En 70K-t gondoltam erte, szerintetek annyiert elviszik ?


Adnek hozza nagyon sok dolgot pluszba, megvannak a papirok, Granacialevel, Szamlazasi papirok, eredeti dobozok es csomagolasok, kezikonyvek es Lemezek. Van Granacia is a termekekre.



2016. dec. 3. 03:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre én inkább 65 ezret mondanék, az is már nagyon a maximum, tehát komoly mázli kell hozzá, hogy annyiért elvigyék. Persze ha gépház is van hozzá, és nem az 500 forintos kategória, akkor esetleg tényleg 70-ig felmehet.
2016. dec. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van hozza Gephaz, Sharkoon Vaya 2, plusz ugye adok hozza Gamer Egerpadot, ami szinten Sharkoon Drakonia, plusz egy masik Tap-ot, ami 450W, hibatlan allapotu, csak nagyobbra lett cserelve, mikor nagyobb Processzort raktam bele.
2016. dec. 3. 03:44
 3/12 anonim ***** válasza:
A házzal együtt már kérhetsz érte 70-et.
2016. dec. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 az mar csak azert is (nagyon) vicces mert a gep osszesen nem eszik 200W-ot.
2016. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez eddig mind szep es jo, de egy felbemaradt Project mar csak ilyen, vissza szeretnek terni Konzolra a PC nem az en vilagom.
2016. dec. 3. 10:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon csálé gép. Videókártyát feleslegesen vettél bele, mert CPU ban benne lévő GPU is erősebb, ugyanakkor a RAM egy csatornás, és még abból is a lassabbik fajta, tehát nem jön ki az integrált GPU ereje, és ha esetleg valaki úgy döntene, hogy megveszi, és az integráltat akarja használni, akkor még vehet hozzá ramokat is, amik most jó drágák. HDD-ből vettél egy fél terásat, amikor +2 ezerért már dupla ekkorát kaptál volna. A tápegység, meg egyszerűen pofátlanság. Az alaplapon meg jobban nem is spórolhattál volna, még USB 3.0 sincs rajta, ami ma alapkövetelmény. Én egy fillért nem adnék érte, de nem azért mert olcsó alkatrészekből van, ugyanis lehet építeni normális APU-s gépet ennyiből, hanem mert a lehető legrosszabb párosításokat hoztad össze, ennyire rosszul még szándékosan is nehéz elkölteni a pénzt.
2016. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg mindig kozelebb allok a 30-hoz, mint a 15-hoz draga baratom. Es a gep meg igen fiatal. Dolgozo ember vagyok, nekem sem telhet mindenre es lehetnek varatlan kiadasaim, a HDD ajandekba volt, ezert is nem koltottem ra, sot csinaltam Teszteket, a CPU GPU-ja gynegebb, mint a Kartya. De semmi gond, meg nehogy mar az USB-n muljon az egesz, mert 2.0. Jatszottam uj Jatekokkal, a mai napig jatszok veluk, ha rossz gep lenne, High-on nem ernem el a 60 FPS koruli erteket, csak, hogy pledat mondjak: Metal Gear Solid 5, Mad Max, GTA 5. Es egyebkent is a gep rohadtul fiatal, tavaly lett veve es abbol lett gazdalkodva, amennyi penz volt, nincs mellettem anyuci meg apuci, hogy tamogasson. AIDA64-el tesztelve Stress-el es anelkul masfel oraig, a gep teljesen stabil, a Hardvertesztek ugyanugy. Egyebkent is ott van a szamlazasi pairok es a Granacialevelek, le van vezetve tisztessegesen, a gepet bearaztattam es ugyis 82000 a vege.
2016. dec. 3. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Mellé lőttél komám, mert én is a 30-hoz közeledek. Az APU meg azért nem teljesít, mert egy csatornás lassú RAM van mellette, még szép, hogy a GDDR5-ös kártya ilyen körülmények között elveri. Ha a kártya árát RAM-ra költötted volna, akkor jobb lenne a konfig. Most viszont van benne egy RAM, amit az új tulajnak ki kell vennie, majd 2 újat vennie a helyére. Az USB pedig igen is számít, mert nem mindegy, hogy egy pendrive-ra 5 MB/s-el írsz, vagy 40-el. Chieftec helyet meg vehettél volna egy Enermax Maxpro-t, kb. egy árban vannak, de minőségben laposra veri. És mint mondtam, nem az árral van bajom, mert nekem is van egy APU-s tartalék konfigom, ami alig 100-ból jött ki, de sokkal optimálisabban költöttem el a pénzt.
2016. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez igy rendben is van es megertem, de en vegig Konzolos voltam, aztan jott , hogy PC-re valtok, de megbantam, az egesz gep tavalyi, szerettem volna epiteni, de rajottem, hogy jatekra es amennyi idom van tanulas es munka melett, boven eleg a konzol, bearaztattam, ami 82000, megis 70-ert raktam fel, annyira nem gyenge a gep, latok fent rosszabakat is hasonlo arkategoriaban, csak hat ugye AMD, 45000-ert elobb ugronak egy Core 2-es gepre. De azt ugye angyon elfelejteik, hogy az utan kezdett az AMD lefele menni, miutan bebuktak a Buldozerrel. De azt ugye mindenki elefelejti, hogy az Intel Atom es Core szinten megbukott. Sot elegge furcsa egy olyan ember szajabol hallani azt, hogy a Konzol Isten, de kozben utalja az AMD-t. Nem tudom ilyenkor mit is gondol, hogya Konzolokat mi hajtja ? Csak nem az AMD.
2016. dec. 3. 12:35
 10/12 A kérdező kommentje:
De egyebkent nem tudom mi a bajod a RAM-al, amikor tokeletesen fut minden a 2x4GB Elixir RAM-al (1600 MHz orajelen.) De nem akarok vitatkozni. Tesztek ott vannak, az ujabb Jatekokat is stabilan viszi. Szoval, ha annyira szar lenne, akkor en is azt mondanam ra, hogy szar. Szepen duruzsol es azoknak akiknek nincs annyi penzuk, viszont azert szeretnenek jatszani is ujabb jatekokkal, ez a gep kezdesnek megteszi. Hofokjaim tokeletesek, Aramellatas tokeletes. Meg akkor is, ha az Alkatreszek az olcsobbik Kategoria. Az APU meg kicsivel gyengebb, mint a VGA. 10-15 FPS Kulonbseg, de gyengebb.
2016. dec. 3. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!