Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történik, ha pci-e hardvert...

Mi történik, ha pci-e hardvert pci foglalatba teszem?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 12:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
This device cannot find enough free resourses that in can use, ez a problémája.
2016. nov. 24. 17:25
 12/18 MGéza ***** válasza:

Magyarul tehát ez a hibaüzenet volna a tiéd, itt talán kapsz hasznoss tippet:

[link]

2016. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam már, sajnos sem a biost nem tudom frissíteni, mert a legutolsó frissítést 2007-ben raktak hozzá (amit eddig kitudtam keresni), a biosomban (Ami)nem lehet a hardver memóriáját állítani.
2016. nov. 24. 18:59
 14/18 MGéza ***** válasza:
És a kártyát máshol kipróbáltad már? Nem lehet hogy az a rossz?
2016. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Új kari, ugyan az a szisztéma, mint a régivel, az újnak nincs is annyi energia igénye, eleve nincs a tápról külön áramellátása, szerintem a bios elavult, meg volt cserélve nemrég alaplapi elem és memória és memória variálás és lehet besokalt a rendszer.
2016. nov. 24. 20:35
 16/18 A kérdező kommentje:
Amit próbáltam, az eszközkezelőbe letiltottam 4-5 eszközt, de nem lett jó. Amire gondoltam még, az alaplapi vga-t tiltani, mert gondolom az sok energiát igényel, de nem tudom anélkül betöltődik e? Nem tudom be lehet e állítani, hogy az induláskor is a pci-e vga-t használja.
2016. nov. 25. 17:05
 17/18 MGéza ***** válasza:
Be lehet, persze. Sőt valószínű hogy automatikusan azt fogja használni ha arra dugod a kábelt. De lehet hogy nagyon régi lap és valamiért nem tetszik a slot a kártyának, le kéne próbálni egy régebbi fajta pci-e kártyával is.
2016. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem ment ám bele a sima pci-be, rövidebb, kivágni nem akarom, amúgy is rövid lenne.Régebbi vga-t valamelyik bontóban nézek majd.
2016. nov. 26. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!