Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történik, ha pci-e hardvert...

Mi történik, ha pci-e hardvert pci foglalatba teszem?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 12:38
1 2
 1/18 MGéza ***** válasza:
Ki fogja sípolni az alaplap, már ha bele tudod erőszakolni valahogy egyáltalában, ugyanis a lábazat osztása rajta pont fordítva van rajta.
2016. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ha fordítva lenne(nálam), akkor nem kérdeztem volna meg.

Az a probléma, hogy nem működik jól a pcie slot, frissítve volt, de akkor se jó.

2016. nov. 24. 12:43
 3/18 MGéza ***** válasza:
Milyen alaplap? Nem lehet fordítva beépíteni egy slotot, mivel akkor a kártya befelé nézne az alaplap felé rendesen belehelyezve. Az a gyanúm, hogy 2 pci-e van a alaplapodon.
2016. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 MGéza ***** válasza:
Egyébként pontosan hogy néz ki, hogy nem működik jól a pci-e slot? Mi a hibajelenség?
2016. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hp alaplap, nem tudom a széria számát, a leírásban a 4.slotba X16 pcie, a 3.slotban X8 pcie van, tehát 2db.Az első 2 meg sima pci. De viszont a 3.pcie rövid slot, abba nem megy bele.

[link]

2016. nov. 24. 13:04
 6/18 MGéza ***** válasza:
Aha, szóval ez egy régebbi lap, amin 3.3 voltos pci slot van, azért gondoltad szerintem, hogy abban is menni fog a kártyád. Nos, nem valószínű. Az újabbakon már nem ez az osztás van, hanem fordított. Egyébként a rövid slotba is lehet tenni a kártyát, csak a slot végét lezáró műanyagot ki kell vágni. De egyébként mi a hiba? Bekötöd rendesen a vga-t, csatik rádugva, minden a helyén és sípol? Vagy mit csinál?
2016. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, hogy a slot végi műanyagot vágjam le és befér. Nem értem, hogy gondolod ezt? Kb fele a slot, akkor úgy hogy menne bele?

Kb 4 évig működött benne egy gpu, és nemrég beadta az unalmast.

2016. nov. 24. 13:29
 8/18 A kérdező kommentje:
Be van kötve, de megy vele ilyen alap szinten a hardver, nem egészen, ki is írja, hogy kevés az energia forrás.
2016. nov. 24. 13:36
 9/18 MGéza ***** válasza:
Ilyet más is csinált már, sőt pci-e 4x foglalatba is szabtak már teljes kártyát. Sok alaplapon egyébként úgymod "ál 16x slot" is van, ami úgy néz ki, hogy 16x foglalatnak néz ki, de valójában a lábak csak 8x hosszra vannak benne kiépítve.
2016. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, ez szerintem nem lesz jó már, a gpu X16-os, nem jó aa rövidbe, még ha ki is vágnám, az 1-2-be lenne jó, majd kipróbálom!
2016. nov. 24. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!