Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD 7870-et kicseréltem egy...

AMD 7870-et kicseréltem egy GTX 960-ra (alaplap: Asrock 970 Extreme 3 r2. 0), miért nincs hang? (több lent)

Figyelt kérdés
Szimplán csak a videokártyát cseréltem ki, DVI porton át csatlakoztattam. Az előző kártya driverét letöröltem, majd felraktam az nvidia driverét. Ezelőtt nem volt semmi probléma, de amint a kártya be lett rakva a hangszolgáltatás azt írja nem reagál. Próbáltam minden egyes drivert újra rakni, a hangkártyáét is (realtek) mindent a gyártó oldaláról és továbbra sincs hang, és ami fel van rakva realtek azt nem lehet futtatni, nem reagál semmire. A lejátszóeszközökbe eltűnt minden egyéb és csak az Nvidia HDMI HD audio 4db output van és semmi más.

2016. okt. 28. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulalok egyebkent,kicserelted a teljesen jo 270X-ed egy gyengebbre.
2016. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Ez nagyon nem válasz a kérdésre 2. Ez csak teszt darab, nem marad benne csak egy hétig, hogy lássam mit tud a gép ezzel a kártyával, nem mintha ez számítana és ezért képes voltál kommentelni 3. Hol láttál te 270x-et? 7870 van oda írva okostojás.
2016. okt. 28. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést.Csak hogy válaszoljak:ilyen helyzetben számomra magától értetődő,hogy újrarakom a windowst.vannak akik alapból is ajánlják bármiféle hardver-cserélgetés után.

ezen kívül ha ilyen profinak képzeled magad,akkor tudhatnád,hogy a HD 7870 és az R9 270X egy és ugyanaz,csak átnevezve.Okostojás.

2016. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne aggódj nem vagyok vér profi, de (gondolom te az vagy) azért értek a cuccokhoz, tisztában vagyok azzal is hogy a két kártya TELJESÍTMÉNYBEN nem sokban különbözik, ha egy és ugyanaz lenne nem hívnák különben sem máshogy őket,illetve a technológia egy cseppet más, de ez vita tárgyát nem kellene hogy képezze. Tudod azért próbálok tudakozódni, mert szerettem volna ezt a megoldást elkerülni, az újrarakást általában egy végső megoldásnak tartom, mivel elég sok dolgot kéne újracsinálni, és egy szimpla videokártya csere miatt miért kéne újraraknom?
2016. okt. 28. 19:40
 5/7 MGéza ***** válasza:
Nézz utána az eszközkezelőben. Lehet, hogy valami okból a win letiltotta az alaplapi hangkártyát, vagy elsődlegesnek lett beállítva az nvidia.
2016. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eszközkezelőben a hangnál nvidia high definition audio van, meg Nvidia virtual audio device. Miután rámentem hogy Műveletek - Régi típusú driver hozzáadása, feltettem neki a Realteket, és mostmár az is látszódik közöttük ( eddig nem) de viszont azt írja hogy hibás, nem futtatható kód 10 és akárhogy kerestem a neten nem találtam rendes megoldást.
2016. okt. 28. 21:39
 7/7 MGéza ***** válasza:
Hm, én megpróbálkoznék az nvidia audio eszköz letiltásával, lehet összeakad vele.
2016. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!