Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy telepítsem fel az audio...

Bonanno kérdése:

Hogy telepítsem fel az audio drivert?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy HP Compaq 7800 számitógépet, amihez kaptam külön egy AMD sapphire 7770 videókártyát is.

A gond az, hogy ha feltelepitem az alaplapi audio drivert még működik, de ahogy beteszem a videókártyát, egyből eltünteti az alaplapi audio drivert és a videókártya HDMI-s audió driverét teszi a helyére.

Utána pedig nem engedi feltelepíteni újra az alaplap driverét, mert azt a hibaüzit kapom, hogy a diver nem támogatja a hardvert.

Van valakinek valami ötlete, hogy tudom megoldani azt, hogy a videókártya maradjon és használatban is legyen, de a hang az alaplapról jöjjön?

Előre is köszönöm!



2016. máj. 19. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy egy videókártya drivereket törölget. Nem csak be kellene állítani a kimenetet a hangbeállításoknál?
2016. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bent van a vga, akkor a BIOS-ban tiltsd le a HDMI hangot. Indítsd el a gépet, és telepítsd fel az audio drivert !
2016. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült! a BIOS-ban kikapcsoltam a hangkártya hangkimenetét és még csak fel sem kellett tennem a drivert, egyből átállt a vonalbemenetre. :)

Köszönöm a gyors választ! Ment a zöld!

2016. máj. 20. 07:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!