Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Media Marktban lehet cseréltet...

Media Marktban lehet cseréltetni laptopban videókártyát? Ha igen akkor mennyiért?

Figyelt kérdés

Szeretnék a laptopomba erősebb videokártyát, de viszont nem értek hozzá. szeretném megkérdezni itt hogy a mediamarktba mennyiért lehet venni egy erősebb videokártyát laptopba amin elfut mondjuk a cod5, wow max grafikán 50 feletti fps-sel vagy esetleg a cod6? (ha lehet egyátalán ilyen erőset laptopba szerelni) és a beszereltetés külön mennyiért van?

nem akarok odamenni úgy hogy megkérdezem és néznek rám ezzel a fejükben hogy "mit akar itt ez a hülye?" mert én tényleg nem értek hozzá


válaszokat köszi


2010. ápr. 26. 13:26
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és a laptopom dell márkájú, több információt nemtudok mondani XD ha megmondjátok honnan nézzem meg akkor tudok
2010. ápr. 26. 13:28
 2/6 anonim ***** válasza:

hátoldalán rajta van a típusa


integrált videokártyát nem lehet cserélni, csak alaplapostul


média markt meg nem számítástechnikai szaküzlet

2010. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a cod 5 nem adták ki pc-re
2010. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

cod5 mért ne adták volna ki? hehe, tavaly átmentem egy ázsiai haveromhoz megcsinálni a wowot, és míg telepítettem a laptopjára ő az asztali gépén nagyba nyírta a japánokat a cod5-ben... szerintem te a cod6-ról beszélsz, azt lehet még nem adták ki nemtom.



azért média marktból szeretném beszerezni mert van 1 ajándék kártyám amin van 2000 forint és szeretném elkölteni de nem valami hülyeségre, valami hasznos cuccra



ja meg még van egy asztali gépem aminek nagyon erős vidkártyája volt csak a nyáron valami baja lett és teljesen tönkrebszta a videókártyát és újat kellett bele venni ami roszabb. ezt viszont nemtudom milyen majd még apumat megkérdezem ő vette neki.



szal asztali gépbe se lehet media marktban venni kártyát? mert akkor azz elég szarügy -.-"

2010. ápr. 26. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Videokártyát sehol nem cserélnek laptopban. Még ázsiában sem.
2010. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van mxm bővítőhelye a notinak lehet rá esélyed. Ha nincsen akkor nem lehet bővíteni.


[link]

2010. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!