Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kúp alakú mikrofon vagy a...

A kúp alakú mikrofon vagy a normál alakú mikrofon a jobb? És mért?

Figyelt kérdés

Videózáshoz kell mert majdnem minden videómba már recseg a mikrofon és azért kérdezem.

A videó itt van: https://www.youtube.com/watch?v=n-5R0rUJJGU

18:17 percre ha odatekertek ott lesz a probléma.



2016. szept. 30. 20:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Tomikám nem az alakja határozza meg egy mikrofon karakterisztikáját.Ha a videódat akarod reklámozni akkor rossz helyen jársz.
2016. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

De én nem erre vagyok kíváncsi. hanem melyiket érdemes venni

https://www.youtube.com/watch?v=ASZNnvSzxvQ

Itt van ez figyel 13:00 mit csinál a mikrofonom.

A problémát figyeld.

2016. szept. 30. 20:38
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarom figyelni a babazsúrt bármennyire is szeretnéd.A mikrofonodnak semmi baja, renderelési hiba.A fent kiírt kérdésre válaszoltam ha mégse ezt szeretnéd írj ki másik kérdést mert már nem erről szól az egész.
2016. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Ez a Gyakorikérfések nem? Vagy tévedek? És ha nem érdekel akkor minek írsz ide? Én csak kíváncsi vagyok hogy mi a baj mert akivel Skypelek Ő is hallja ahogy recseg a mikrofon. És gondolom a Gyakorikérdések az azért van hogy ezeket megválaszolják. Vagy ebbe is tévedek? És ha hirdetném a Csatornámat akkor meg nem ezt a videót tenném ki hanem a Csatornámat. Csak én nem vagyok olyan hogy így kunyeráljam a Féliratkozókat. A Feliratkozok ha tetszik a videó jönnek. Nem szoktam kunyerálni azok a nokedlik szoktak. De a kérdés az hogy Milyen mikrofont vegyek a videózáshoz.
2016. szept. 30. 21:23
 5/34 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló nagyon korrektül megválaszolta a kérdésedet.

Nem az alak számít.

A mikrofon kiválasztásánál nagyon sok szempont van.

Csak hogy néhányat említsek: felhasználási terület, minőség, ár,csatlakozó felület, és platform, stb.

Vannak csíptetős, puska, studió, hangszeres, és még a jó ég tudja hogy milyen fajta mikik.

A "Youtubeozáshoz kell" az nem egy kategória !

2016. okt. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Akkor máshogy kérdezem.

Milyen mikrofont márkát ajánlatok nekem, mert a videóm nagy részébe recseg a mostani mikrofonom. A mostani fejhalgató mikrosonja recseg ha nem vettétek volna észre. És amit küldtem videót és ott a 18:17 percében recseg a mikrofon azért kérdezem nem hiába van ez a kérdésem. Ha nem lenne baj akkor nem írnám ezt.

2016. okt. 1. 15:38
 7/34 A kérdező kommentje:
*írnám
2016. okt. 1. 15:39
 8/34 anonim ***** válasza:
Oké, parancsolj. [link]
2016. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Ja és ne legyen tul drága.
2016. okt. 1. 16:21
 10/34 anonim ***** válasza:

Az ég szerelmére. Írd már le hogy mihez, és mire kell !

Számítógéphez ? Kamerához ? Diktafonhoz ?

Kültéri ? Érzékenység , Neked mennyi a nem drága ?

2016. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!