Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kérdésem az hogy a normál...

A kérdésem az hogy a normál gömb alakú mikrofon a jó vagy a kúp alakú. Ha a normál alakú akkor melyik? Ha a kúp alakú akkor melyik?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 02:01
 1/8 anonim ***** válasza:

A mikrofon karakterisztikájára gondolsz?

Attól függ mire kell.

Itt [link] a 9-12 lapokon láthatod a különbséget.

2016. szept. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És te milyet ajánlasz? Youtube-záshoz kéne
2016. szept. 2. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Sejtettem. :) Az a lényeg hogy minél nagyobb legyen, mert így látszik jól a videóban , hogy te milyen menő vagy. Lényeges a 20-30 cm átmérőjű popfilter is, mert anélkül elképzelhetetlen egy igazi magyar Youtube videós. Kifelejtettem azt, hogy lehetőleg egy karral lógasd be a képbe, hogy a hasznos képanyag legalább 1/4-t kitakarja a mikrofon. Tudod, mindenki így csinálja.

Mutasd a csatornádat, majd megmondom én hogy kell e neked ilyen hülyeség, vagy sem !!

Várom!

2016. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van

2016. szept. 3. 01:26
 5/8 A kérdező kommentje:

Inkább ezt küldöm mert itt a video végén van az hogy szeretnék mikrofont

[link]

2016. szept. 3. 01:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Bem akarlak megsérteni, de te fordítva ülsz a lovon.

Amíg nincs megtekintés, és megfelelő felíratkozó, mi a fenének költesz mikrofonra Vagy ettől várod a nézettséget ? Tévedés.

Nekem amikor lett ezer felíratkozóm, na akkor kezdtem el fejleszteni a cuccaimat.

Annak 10-15 embernek aki megnézi , MINEK ? Vagy ilyen gazdag vagy ? Nem megsérteni akartalak, csak vázoltam a realitást.

2016. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bem=Nem.
2016. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ugy látszik nem nézted meg 12:59 percet ugy látom

https://www.youtube.com/watch?v=ASZNnvSzxvQ

ezt a videót nézd megy és halgasd mit csinála a mikrofonom. Nem azért kell mert "Hu most az a menő" hanem azért mert nekem szükség van rá.

2016. szept. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!