Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon MG2950 tipusú nyomtatóm...

Canon MG2950 tipusú nyomtatóm miért nyomtat nagyítva?

Figyelt kérdés
A gondom az,hogy teljesen jól működik a nyomtató,bármit nyomtat szépen,csak akkor van gond,ha egy kisebb beszkennelt dokumentumot akarok A4-es lapra nyomtatni.Például 1 A4-es lapra akartam volna rányomtatni a személyim,lakcímkártyám,stb.Ilyenkor azt csinálja,hogy 1 db-ot 1 papírra nyomtat felnagyítva teljes méretben.De ez nekem így nem jó,és mindig ezt csinálja.Lehet hogy én nem tudom beállítani rendesen a nyomtatót?

2016. szept. 29. 18:04
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Igazából szoftver kérdése. Ne a nyomtató szoftvereire bízd a dolgot. Már az is elég, ha egy szövegszerkesztő programban (pl.: Libre Office) szépen beilleszted a képeket és egyetlen oldalon kinyomtatod.
2016. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Beszkennelés eredménye általában képfájl, nem dokumentum. (ha PDF, akkor az is csak egy képet tartalmaz)


Képfájlnál a rendszer alapértelmezett képnéző programja nyomtatásakor felnagyítja a teljes lapra, de ezt a nyomtatási ablakban másik elrendezés választásával átállíthatod, - vagy ahogy előbb írták - használhatsz másik programot: szövegszerkesztőt, képszerkesztőt, képnézőt.


Milyen rendszert használsz?

Például Windows 8 esetén 4 kép nyomtatása egy lapra:

[link]

2016. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!