Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Miért nem nyomtat a...

SOS! Miért nem nyomtat a nyomtatóm? (HP Deskjet 1515)

Figyelt kérdés
Villog hogy nincs benne patron, de mintaoldalt meg nyomtat, azon látszik hogy nem fogyott ki a patron. A patronokat kivettem majd vissza, de még így is villog az egyik oldalon a jelzőfény.

2016. júl. 26. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Szkennelni se enged, meg kiír valami hibaüzenetet. Hibaelhárítás sem segített.
2016. júl. 26. 18:42
 2/6 anonim ***** válasza:
felraktad a drivert?
2016. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig működött.. nem lett csinálva semmi a géppel
2016. júl. 26. 21:47
 4/6 _Girl_ válasza:

Nekem is ugyanez a nyomtatóm van, nekem is volt már ilyen, hogy csak mintaoldalakat nyomott. Ha most vetted az új patronokat, próbáld meg, hogy kikapcsolod, vissza, vagy kihúzod visszadugod. kijelentkezel-vissza.

Nekem is ezek szoktak segíteni.


Nekem jelenleg olyan problémám van vele, hogy szkennelek, és ha végeztem egy szkenneléssel, már nem enged újat.


Elég vacak egy gép, nekem eddig csak mérgelődést okozott.

2016. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

majd kipróbálom ezeket a praktikákat :)

meg azt bírom még amikor a lapot nyomtatás előtt be kell csusszantani. Szóval be kell nyúlnom a nyomtatóba hogy lejjebb essen a papír mert különben az a cucc nem éri el :'D

2016. júl. 28. 13:55
 6/6 anonim válasza:

Nekem minden műxik, egyedül online tartalmat nem tudok nyomtatni.Üresen át megy rajta a papír egy pillanat alatt és ennyi.

Miért csinálhatja ezt?

2017. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!