Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPhone 7 32GB vagy iPhone 6s...

IPhone 7 32GB vagy iPhone 6s PLus 32g melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Mind a kettő telefon tetszik a 6s plus a mérete miatt a 7 pedig a vizállósága miatt. Tudnék még érvelni de nemtudok dönteni. Media markt-ba venném 255k forint mind a két telefon.

2016. szept. 24. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Rossz kategoria sztem. Én ennyiért gépet vennék...

A kérdésre válszolva 6plust vennék. Vízbe meg sztem egyik értelmes ember se teszi...

2016. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak azért vennék ennyiért mert most egy szakadt iphone 4-em van ami eléggé kezdi megadni magát és tudom hogy pl egy 6s plus-t 5-6 évig kényelmesen el tudnék haszálni ha nem tovább.
2016. szept. 24. 15:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is 6S plust vennék, de én csak abból kifolyólag, hogy az 7-esen nincs Jack. Nálam ez nagyon zavaró, de ezt személye válogatja.
2016. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#1 az a baj, hogy 6 Plusról szó sincs.

A 7 processzora jobb, de már a 6S PLusé is nagyon erős.

Ha nagy a kezed akkor 6S Plus, de azt tényleg elég nehéz átérni és a zsebedben is nehezen fér el. A 7 sem túl kicsi, a 4-hez képest elég nagy.

2016. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hatalmas kezem van:D a baráti társaságomba vannak plus modellek és mikor kezembe fogom pont beleillik és zsebből kivéve sem zavaró a nagysága.
2016. szept. 24. 15:30
 6/16 anonim ***** válasza:

A jack csatlakozó hiánya nem akkor nagy gond (szerintem) mivel adnak hozzá lightning-es fülhallgatót és átalakítót is. De ezt te döntsd el. A képernyő felbontása tudtommal nyagyobb a 6s plus-ban, de annak a képernyője is nagyobb, nem lesz sok különbség.

Ami még külsőleg zavarhat az az antenna csíkok. A 7-en már többnyire eltűntek, a 6s plus-on elégg látszanak.

Én 7-et vennék.

2016. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem az a gond, hogy van-e lightning-jack átalakító, hanem hogy töltés közben hogy hallgatsz zenét? :D
2016. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

[link]

Találtam egy ilyen átalakítót de nagy szopas ha nem mukodik :D

2016. szept. 24. 20:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Amugy a kedves utolso valaszolonak szolva ez csak kotekedes... Az iphone megakar lepni valamit, es egyvol ilyen hulyeseggel jottok.. Mar nem azert de en is mindig iphonen hallgattam zenet es egyszer se toltottem kozbe. Ugyhogy kedves kerdezo ne ezalapjan donts.. en is a 6s-t ajánlom
2016. szept. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amugy is van hozza vezetek nelkuli fulhallgato es dokkolo...

Viszont a meret miatt inkabb a 6s Plus !

2016. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!