Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 5870 videókártya behelyezés...

HD 5870 videókártya behelyezéskor sípol a gép. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mitől lehet? Csak akkor sípol a gép amikor beszerelem ezt a gpu-t. Lehet az a baj, hogy nincsenek bedugva a videókártyába a power kábelek? A corsair 400cx tápnak csak egy pcie power kábele van, így csak azt dugam be. Most rendeltem új kábelt, hogy mind a kettő be legyen dugva. Ettől meg fog oldódni a probléma?

Köszi



2016. szept. 19. 13:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. szept. 19. 14:27
 22/26 anonim ***** válasza:
Valami rossz. Valami fáj neki.
2016. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
40%

"sőt most egy GT 710 -et használok, és simán megy 1 tápcsatival, de kihúzom ugyan úgy megy. :-) "

Itt lettél teljesen hiteltelen. Ez a kártya hivatalosan 19 wattot fogyaszt, a plusz csatlakozó akkor kell ha a pci-e sín nem tudja kiszolgálni(~75W felett), az életben nem volt ezen plusz tápcsatlakozó. Vagy várj, neked gondolom valami Ultimate OC Limited Editionöd van ami a 780 akat is megalázza, annak már biztos kell az extra áram..

2016. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Oh wait nem te vagy az a srác aki vette a gépét és a multkor nem indult el? Meg tesód csinálta? Most érkezett meg a kari? Akkor nem azt mondtad ,hogy már megvan?


Ha ez a g1840/1820 procid van akkor tuti te vagy az.

2016. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok az kedves 3 napos mákoslecsó :DD

Már régóta megvan ez a videókártya (kb 1 hónapja). Ez volt az első alkatrész a számítógépbe amit megszereztem.

A gép már működik, nagyon gyorsan fut, semmi baja azt leszámítva, hogy valamiért nem veszi be a 4gb ramot csak 2-t. (Rossz a slot). A másik pedig az volt, hogy sípol a gpu. De valószínű, hogy meglesz oldva ezzel a tápkábellel.

Csak most volt időm ezzel foglalkozni. A gép azóta is csak porosodik. (Nigrént kapok a kijelzőfelbontástól, mert csak az integráltal tudom most csak használni.)

2016. szept. 19. 18:43
 26/26 A kérdező kommentje:
Már akkor is megvolt a kártya, meg màr akkor is sípolt, csak nem volt időm kínlódni vele. Ezért írtam csak most ki a kérdést.
2016. szept. 19. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!