Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol fék a gépem?

Miért nem kapcsol fék a gépem?

Figyelt kérdés

A ramok,műkodnek. A táp új,a videokártya jó! Akkor miért nem kapcsol fel? Ötletek?? A normális válaszokat előre is köszönöm!

[link]



2016. szept. 12. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Milyen alaplap? Gyártó, típus?
2016. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Gábor_79 ***** válasza:

Időközben letöltöttem, elforgattam, kikockáztam a videót, de így, hogy értesz is hozzá, meg működött is hát hiába. Mert akkor nem olyan eset, hogy a system fan kimenetre floppy tápkábel lett dugva.

Elég gyanús a hardverhiba. Cserealkatrészekkel tudnál megbizonyosodni a dologról. A videókártyát még könnyebben be tudod rakni másik gépbe, de nem hiszem, hogy az ennyire működésképtelenné tenné az egészet. Ha csak nem zárlatos. Azok az alaplapok meg nem minden bokorban teremnek.

2016. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
2016. szept. 12. 19:29
 14/19 A kérdező kommentje:
Asrock x79 extreme 3
2016. szept. 12. 19:34
 15/19 Gábor_79 ***** válasza:

Ez micsoda? Nem olvadt meg?

[link]

A CPU lábakat épnek látom mindenhol.

2016. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez a bios lett frissítve?:

[link]

2016. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Gábor_79 ***** válasza:
Már látom, hogy nem. Egy másik képről. Az A1-es RAM foglalatba mintha lenne egy idegen test. Talán a B1-ben. Ilyen nagyítással nehéz megítélni. Sűrített levegőt meg kellene próbálni. Hangjelzés van kötve az alaplapra vagy hibakódot nem ír? Most nem kerestem rá még a típusra.
2016. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, nem görbültek meg a lábak, szerencséd van. Néztem a ram kompatibilitási listát, rajta van a kingston hiper-x, de az még nem jelenti azt, hogy 100%-ban jól is működik vele az alaplap. Hallottam már olyat, hogy 50 e forintos quad kit-ből egy modult ki kellett venni, mert nem volt hajlandó az alaplap néggyel elindulni.
2016. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ahogy Gábor_79 ajánlotta, sűritett levegővel takaritsd ki az alaplapot a-tól z-ig. Mielőtt visszateszed a processzort, 99%-os alkohollal mosd le a talpát, az érintkezők helyét, de az alaplapi cpu érinkezőket csak levegővel takarítsd ki.
2016. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!