Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a gépem?...

Miért nem kapcsol be a gépem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az történt hogy először csak restartolgatott, aztán kikapcsolgatott(a bekapcsolást jelző led világított), aztán már ha kikapcsolt akkor már ki is kellet húzni egy kis időre, most már be se kapcsol.

2016. aug. 15. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Konfig?

Főként: Tápegység?

2016. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már bekapcsolni?
2016. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáírok hogy a gép 2 éve megvan és eddig nem csinálta. Igen próbáltam bekapcsolni. Hogyan tudom megnézni hogy a táp-e a hibás?
2016. aug. 15. 18:01
 4/8 pinkpancser ***** válasza:
Kölcsön kérsz egy másik tápot, kicseréled és ha megjavult akkor az volt a hiba. Ami esélyes.
2016. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem melegedett túl?
2016. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is tápra tippelek, esetleg alaplapra.
2016. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. kör:

leszeded a gépház oldalát, tápon rajta van a pontos név, azt leírod ide.


2.kör:

Sűrített levegővel meg egy finom vékony ecsettel portalanítod a komplett gépet. levegős flakont 3-400 Ft-ért már kapni pl tecsóban.

2016. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szétszedtem a tápot, portalanítottam, összeraktam. Müködik. Mindenkinek megy a zöldujj
2016. aug. 17. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!