Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem 1 120 gb os ssd-t a...

Vettem 1 120 gb os ssd-t a gépembe mellé beakartam kötni a régi vonyóm (160gb) De a régi vincseszteremet nem ismeri fel ez miért van?

Figyelt kérdés
a biosba ott van hogy boot options 1 és ott kilehet választani az ssd alatt ott van, viszont ha bekapcsolom a gépet a windows már nem ismeri fel és ha elkezdek arra rakni 1 win 10 et pl akkor is felismeri a vinyót, ez miért lehet hogy windowson belül nem jeleníti meg?
2016. szept. 8. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd a Windowsban a "Lemezkezelést" 8.1 és 10-ben START menün jobb klikk. Ha ott megvan, onnan tudod particionálni. Ha ott sincs - passz. :)
2016. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megtaláltad a hiányzó lemezt a Lemezkezelőben,kell lennie a második sorban egy "nem lefoglalt" lemeznek. Erre jobb klikkelve kapsz egy menüt, ahol létrehozható egy partició, amit utána formázhatsz is.

Ha vannak adatok a 160GB-os lemezeden, a formázást hanyagold. Nézd meg, lehet, hogy a "kötet létrehozásával" nem-e értél máris célt.


Hozzáteszem, már nagyon régen csináltam ilyesmit, úgyhogy csak óvatosan (az adatok miatt).

2016. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megoldottam
2016. szept. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!