Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új Videokártyát és...

Vettem egy új Videokártyát és kéne egy kis segítség!?

Figyelt kérdés
A 6pines kábelt ami a videókártyából kijön hova kössem?

2016. szept. 8. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy HD 4850-et vettem nem kaptam hozzá kábelt ,de azt szeretném kérdezni ,hogy 6pines kábelt vegyek?
2016. szept. 8. 18:46
 2/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Kihúzod a videókártyábol és beledugod a tápból kijövő csatit.
2016. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MGéza ***** válasza:
Biztos, hogy jön ki belőle kábel? Nem inkább egy 6 pines hely van rajta? Mert oda a tápod kábele kell hogy kerüljön. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy molex 6 pin vga átalakítót kaptál mellé, amit az előző tulaj rajta hagyott, azt nem muszáj használni, nyugodtan kihúzhatod belőle.
2016. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudom ,hogy sata vagy ilyen molex 6 pines kábel kell ?? nekem egy ilyen tápom van [link]
2016. szept. 9. 15:52
 5/5 MGéza ***** válasza:

A típusát leírhattad volna inkább... de ahogy nézem, ezt le kéne cserélni, így első ránézésre. Szóval így néz ki a 6 pin vga csatlakozó, ilyennek kell lennie a tápodon,az megy oda:

[link]

Ha tényleg a vga-ból jön ki akkor az vagy ilyen:

[link]

Vagy ilyen:

[link]

2016. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!