Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra melyik processzor a jobb?

Játékra melyik processzor a jobb?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy Asrock Z77 pro4 alaplapom amiben jelenleg egy i5 2400 van, de ezt a processzort a mai játékok (pl BF1) megeszik reggelire (100%-os kihasználtságon pörög, míg a VGA-m (HD 7950 Boost) csak olyan 80%-on. Az lenne a kérdésem hogy mire érné meg lecserélni? Egy i5 3470-re vagy egy i7 3770-re? Nem nagyon szeretnék az elkövetkező 3-4 évben processzort venni, csak videokártyát. Válaszokat előre is köszönöm.

2016. szept. 4. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyunk jósok, ezért nem tudjuk megmondani, hogy 3-4 év mulva elég lesz-e. De ahogy nézem, tuning lapod van, szóval hosszútávra mindenképp i7 3770k-t javasolnék. (vagy i5 3570k-t)

De szerintem ha még évekig maradna, akkor inkább i7.

2016. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet ehez még szerzel egy jó kis hűtőt és lesz egy faja géped
2016. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Ment a zöld. Nem kértem hogy legyetek jósok csak azt akartam tudni hogy melyik az erősebb játékokban. De ahogy a mai játékokat elnézem egyre több magot/szálat használnak ki. De akkor valószínűleg i7 lesz. De nem a K-s ugyanis tuninghoz nem értek :D és sztem a táápom se elég hozzá ( Adata HM 550W)
2016. szept. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!