Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb router?

Melyik a jobb router?

Figyelt kérdés

[link]

ROUTER WIRELESS 3G TENDA 3G622R+ N300 B588 2XDETACH.ANTENNA 5DBI 4XLAN+USB MODEM PORT


------------vagy-------------

[link]

ROUTER WIRELESS TENDA F303 300MBPS 1XWAN 4XLAN 3XANTENNA


-------

az áruk az egyforma,viszont az érdekelne hogy az antenna száma számít vagy a nagyobb MBPS/GBPS

És hogy melyiket ajánljátok? :)



2016. júl. 31. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Antenna szám akkor számít ha valami blokkoló elé/mögé teszed, és ott ki kell lógatni jobbra-balra, hogy mindenhol legyen hely (pl nálunk a kémény falára van rögzítve, oda kellett a 3 pöckös, mert a sima 1 antennás a lakás másik felére nem küldte át a jelet az árnyékolás miatt).


Egyébként meg ugyan az. Én személy szerint jobban szeretem a TP-Linket ilyen árkategóriában, főleg mert az antennái cserélhetőek, míg tendánál fixen rögzítve van. Így pl később nem tudod fejleszteni ha kell ( [link] tehát pl ilyet TENDA-hoz nem fogsz csatlakoztatni, hacsak le nem töröd a régi antennát és hozzá nem forrasztod, mert nem szétszedhető).

2016. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne vegyél Tendát, legalja. Koliba egyszer vettünk, hét elején ment vissza a boltba.

[link]

Ez a legolcsóbb TP Link, most nem érdemes ezen 2000-ret spórolni.

2016. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van

[link]


Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a Tenda routerrel, pedig volt már cisco, tplink és dlink is.

Ilyen árkategóriában nem nagyon van mit nézni, kb mind ugyanazt tudja


Szerintem vegyél F303-at

2016. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!