Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a megoldás egy AMD FX...

Mi a megoldás egy AMD FX 9590-es fagyásaira egy ASUS 990FX Sabertooth R2. 0 alaplapban (jól jönne a segítség)?

Figyelt kérdés

Már külföldi oldalakat is lapozgattam,


[link]


de konkrétan nem tudok rájönni mi lehet a gond. Ahol vettem az alaplapot azt mondták 50 ezres kategóriájú alaplapban működni fog rendesen, már valaki írt egy hasonló kérdést nem tudom neki megoldódott-e a hibája végül:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..


Fontos lenne, most raktam össze a gépem és nem tudom mi lehet erre az orvosság, közben megnézek több fórumot még ha találok, remélem valami sikerül majd.



Köszönöm előre is!!!


2016. júl. 19. 03:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Azóta teszteltem Prime95-tel, 10 percen belül lefagyott.


Mint írtam az alapbeállításokat mikor visszaállítottam akkor megszüntette a fagyásokat, az alaplap első indításnál valamiért 4700 helyett 5000-en futatta a procit és ezután jobb lett de mint teszteltem nem végleg.

2016. júl. 20. 22:22
 12/20 anonim ***** válasza:
A négyes válasz nézd meg!
2016. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

ha jobban körülnéztek meglátjátok, hogy ez az alaplap támogatja ezt a CPU-t, le tudom fényképezni, de az alaplapon magán van rajta, hogy az AMD 9000 szériát támogatja:


[link]


ott alul "9-SERIES CHIPSET"

2016. aug. 5. 01:26
 14/20 anonim ***** válasza:
A 9 series chipset konkrétana north bridge-re utal. Az egy 990FX. Egy harmad annyiba kerülő Asrock 970 Pro3 alaplap 970-es chipsetje is 9-es sorozatú.
2016. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

szerintem a proci több áramot akar felvenni mint amivel az alaplapod ellátja. Már le írtam egyszer üzenetben hogyan feszeld alá... Nem igaz hogy ilyen egy buta ember vagy ,hogy a szádba rágva sem tudod fel fogni !!??

Csak a fejed után mész ... le vetted az óra jelet és ????

A probléma fent áll ...

Vedd vissza olyan 4.5 ghz-re és lődd be azt a feszültség értékt amit írtam..

2016. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

szerintem a proci több áramot akar felvenni mint amivel az alaplapod ellátja"


helyesbítve mint amennyivel az alaplap eltudná látni.

2016. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdés kiemelésének mivoltja?
2016. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ádám

szerintem ő magam sem tudja.

2016. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért kérdem, mert annak a srácnak is mondtam, hogy vegye le 4,5 GHz-re és az alap 1,5V-ot (majd kiesett a szemem mikor megláttam, hogy alapon ennyit kér) vegye le olyan 1,4-ig, de azóta se válaszolt, hogy mi van, de el tudom képzelni, ugyan az a személy írta a két kérdést.
2016. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
amúgy alapvető szabály hogy amd prociknak sosem lehet annyi feszt adni mint egy intelnek ha csak nincs hozzá egy nagyon drága tuning lap és kő kemény vízhűtés.
2016. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!