Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Razer Sabertooth gamepad...

Amarok Tonrar kérdése:

Egy Razer Sabertooth gamepad mennyire jó választás egy átlagos játékosnak?

Figyelt kérdés
Eddig csak olcsó, vacak gamepadjaim voltak, amik nagyon hamar tönkrementek, pedig vigyázok a dolgaimra. Most van egy egész jó, de kicsit vérszemet kaptam, hogy vajon mit tudhat ez a Sabertooth. Én kizárólag néhány verekedős játékhoz használom, illetve régebbi emulátorokhoz, az asszony pedig autós játékokhoz és akció platformerekhez. Egy Street Fighterben vagy King of Fightersben azért fontos lenne a precizitás. Sosem volt még "gamer" cuccom, nem is az a fontos, de a tesztek alapján ez számomra elég megfelelőnek tűnik. Néhány magyar oldalon olvastam, hogy a Razer csak parasztvakítás, és semmivel sem jobb, mint egy akármilyen gamepad. Most ezt azért egy szerény Logitech F310-zel vitatnám egy Trust és egy M-Tech gamepad után. Vélemények?

2016. júl. 8. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Sabertooth túlárazott és gagyi a minősége. Ismerősnek 3 hónap alatt szétrohadt a kezében a gumi, a műanyag gyenge, könnyen karcolódik, reped, törik.


Ha normális gamepad kell géphez, akkor ott van az xbox 360 vagy xbox one PC verziós, azok normális minőségűek és még nem találkoztam olyan gamepad-es játékkal, ahol ne működött volna.

2016. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!