Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a megoldás egy AMD FX...

Mi a megoldás egy AMD FX 9590-es fagyásaira egy ASUS 990FX Sabertooth R2. 0 alaplapban (jól jönne a segítség)?

Figyelt kérdés

Már külföldi oldalakat is lapozgattam,


[link]


de konkrétan nem tudok rájönni mi lehet a gond. Ahol vettem az alaplapot azt mondták 50 ezres kategóriájú alaplapban működni fog rendesen, már valaki írt egy hasonló kérdést nem tudom neki megoldódott-e a hibája végül:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..


Fontos lenne, most raktam össze a gépem és nem tudom mi lehet erre az orvosság, közben megnézek több fórumot még ha találok, remélem valami sikerül majd.



Köszönöm előre is!!!


2016. júl. 19. 03:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
a hiba hogy megvásároltad a többi gond csak ajándék mellé az amd részéről.
2016. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
bios frissítés , ha az sem használ mehet a kukába.
2016. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lord Hidan ***** válasza:
65%
Azt nem értem hogy most utána tudsz nézni a dolgoknak akkor miért nem jutott eszedbe utáni nézni hogy ne költs el 100ezret egy szar processzorra meg egy régi lapra?
2016. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
2016. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
szerintem a magas óra jel meg a kamu magok egyesültek az emberi hiszékenységgel és le győzték az ellen érveket .
2016. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2016. júl. 19. 08:37
 7/20 anonim ***** válasza:
Fagyogatás szokkott lenni ram miatt is. Próbáld ki másikkal, illetve másik vga-val is. Tápod? Hűtés?
2016. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Be Quiet Dark Rock 3 és Chieftec Smart Series 700W, a proci előző tulaja azt mondta, hogy ezzel az alaplappal ment, nem értem (ASUS Sabertooth 990FX R2.0)
2016. júl. 19. 10:52
 9/20 anonim ***** válasza:

A smart széria irodába való, nem értem, hogy miért adtak ki egy 700W-s változatot. Minimum Corsair RMx szintre van szükséged.


A "fagyás" pontos jellegét is körbeírhatnád.

2016. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ahogy az egeret mozgattam, szaggatva ment, akadozott az egér, mintha egy játékban szaggtás jelentkezne, pont olyan.


De az alapbeállítások visszaállítása megoldotta a problémát, mostmár tökéletesen megy, tesztelve is lett fél órára még csak 3D alkalmazásban, úgyhogy ezek szerint ez lehetett a gondja, mert minden probléma elmúlt. Az elején be is fagyott többször is a kép.

2016. júl. 19. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!