Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kis céghez szerver (esetleg nas)?

Kis céghez szerver (esetleg nas)?

Figyelt kérdés

Kis irodába kéne egy tárhely.


nagyjából 5 számítógépről kéne elérni az adatokat, amiket biztonságosan kellene tárolni. (ezalatt értem pl raidben, 2 vinyón ugyan az az adat, mint biztonsági mentés)


A probléma az, hogy nincs rendes informatikus, ezért nem vagyok benne biztos, hogy egy kis szervergép jó ötlet lenne.


NAS-ra gondoltam, de szeretnék véleményeket és tippeket kérni, hogy mi és hogyan érné meg.


ARCHICAD futtatására alkalmas gép IS kell, de azzal nincs probléma.

A kérdés az, hogy jobban megérné-e egy szervergép windows serverrel és azon futtatni az archicadot, vagy egy nas érné meg jobban plussz egy gép amin lehet futtatni az archicadot.

Mivel én vagyok az egyetlen 'hozzáértő' és én sem tudok itt lenni állandóan, lehetőleg olyan rendszer kéne, amit használni is tudnak.


Szerintetek?



2016. júl. 18. 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Itt véleményem szerint az archicaddel is "baj" van.

Ha Bim.ben szeretnéd használni, csapatmunkával, nem tudsz sem a munkaállomáson, sem a szerveren spórolni.

Előbb-utóbb úgyis "kevés" lesz a hardver.

2016. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!