Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen DVD-t ajánlanátok...

Milyen DVD-t ajánlanátok játékokhoz?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, amire játékot tudok írni, majd azt többször feltelepíteni több gépre esetleg. Márkát és típust is nyugodtan mondhattok hogy melyik éri meg legjobban, melyik a legjobb erre a célra. Köszönöm. :)

2016. jún. 25. 18:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez megfelelő lenne?

[link]

2016. jún. 25. 18:48
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

50 gb-os játéktelepítőkkel min egy tucat dvd kéne játékonként, és ha valamelyik megsérül az egész mehet a kukába. Vegyél egy külső hdd-t.

Vagy használj steamet és nem kell ilyenek miatt agódnod

2016. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
32 gigás pendrive már van 3500 körül. de ha gtav szerűeket is akarsz 64 biztos van 5 körül is.
2016. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De mivel tartósan akar tárolni, így legjobban egy 1TB-os WD Green-el/Blue-val jár 13e környékén, amire rengeteg játék ráfér
2016. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Én nem új játékokra gondoltam vagy nem olyanokra, amit meg tudok venni Steamen, hanem olyanokra, amelyek régebbiek, és már sehol nem lehet kapni eredetit belőlük, pl. Need for Speed Most Wanted, Test Drive Unlimited, ilyenekre gondoltam, ezek nem foglalnak olyan nagy helyet sem. Egyébként én minden játékot megszoktam eredetiben venni, vagy boltban, vagy Steamen, Originen. :)
2016. jún. 26. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


De ha ilyen kicsi játékokat akarsz kiírni akkor jó akármelyik dvd

2016. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 szerintem ő a 2005ös most wantedra, és a test drive unlimited 1-re gondolt :D
2016. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!